2024/05/24
۱۴۰۳ جمعه ۴ خرداد
سریال خاتون چند شنبه ها می آید

سریال خاتون چند شنبه ها می آید

سریال خاتون چد شبنه ها می آید و جزئیاتی از علت توقف این سریال را اینجا بخوانید

جامعه پویا -سریال تاریخی خاتون که نیم فصل اول آن مدتی قبل پخش و به طور ناگهانی متوقف شد دوباره از 6 دی ماه به شبکه خانگی برمی گردد. 

سریال خاتون با بازی نگار جواهریان در نقش خاتون و اشکان خطیبی در نقش همسر خاتون سریالی تاریخی است که روایت عشق و نفرت در دوران اشغال ایران در جنگ جهانی دوم است. 

سریال خاتون مدتی قبل پخش و با استقبال مخاطبان روبه رو شد اما به طور ناگهانی متوقف شد و حالا خبر رسیده دوشنبه 6 دی ماه دوباره به شبکه خانگی برمی گردد. 

 

سریال خاتون

سریال خاتون چرا متوقف شد


علی اسدزاده، تهیه‌کننده سریال «خاتون» درباره وقفه پیش آمده بین پخش دو نیم‌فصل توضیح زیر را ارائه داده است:
«در روند فیلمبرداری قسمت‌های تهران سریال «خاتون»، به دلیل شرایط کرونایی حاکم بر کشور، با وجود واکسیناسیون گروه و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، متاسفانه ابتلای بسیاری از بازیگران و عوامل به کرونا به صورت پی‌درپی، روند تولید را دچار وقفه کرد و گروه سازنده علی‌رغم میل‌شان ناچار به تقسیم پخش این سریال در دو نیم‌فصل شدند. ابتلای اشکان خطیبی، مهران غفوریان، بابک حمیدیان و مهران مدیری به صورت متناوب به بیماری کرونا و از طرفی وابستگی نقش آن‌ها به یکدیگر از قسمت هشتم باعث شد که تا بهبودی این بازیگران، فیلمبرداری سریال روی سکانس‌های دیگر پیش برود. حالا پس از بهبودی کامل مبتلایان، ما همگی را سلامت و سرحال در کنار خود داریم و در حال فیلمبرداری و آماده‌سازی ادامه سریال هستیم.
بابت تاخیر در پخش و وقفه ناخواسته‌ای که پیش آمده، از مخاطبان خود عذرخواهی می‌کنیم و خواهان درک شرایط هستیم. بدون‌شک در ادامه کار، گروه سازنده تمام تلاش خود را در ارائه سریالی با بهترین کیفیت برای شما عزیزان خواهد کرد».
.
نیم‌فصل اول روایت زندگی خاتون در گیلان بود و نیم‌فصل دوم به سرنوشت او در تهران می‌پردازد. در تهران شخصیت‌های جدیدی وارد قصه‌ی زندگی او می‌شوند که در این فاصله معرفی خواهند شد.

 

 

سریال خاتون چه روزهایی پخش می شود

 

سریال خاتون هر دوشنبه از پلتفرم نماوا و فیلیمو پخش می شود

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.