2024/04/18
۱۴۰۳ پنج شنبه ۳۰ فروردين
بیوگرافی کامل پادینا کیانی بازیگر نقش شادی در سریال صفر 21

بیوگرافی کامل پادینا کیانی بازیگر نقش شادی در سریال صفر 21

پادینا کیانی اولین سریال تلویزیونی خود را با جواد رضویان و سیامک انصاری در تلویزیون شروع کرد و نقش شادی را در سریال سفر 21 بازی می کند

جامعه پویا -پادینا کیانی بازیگر بسیار جوان سینما و تلویزیون ایران است که سال 70 است که فعالیت هنری خود را از سال 98 آغاز کرده است. 
پادینا کیانی در سریال صفر و یک ساخته سیامک انصاری و جواد رضویان نقش شادی نوه بزرگ خانواده را بازی می کند که کمی هم ساده لوح است. این اولین کار تلویزیونی پادینا کیانی است. 

 

پادینا کیانی
پادینا کیانی یک سال قبل در فیلم کوتاهی که ریحانه پارسا آن را ساخت و شب نام داشت بازی کرد و دومین کار او سریال طنز صفر 21 است.
پادینا در سریال صفر 21 نقش دختر نگار عابدی و جواد رضویان را بازی می کند. 

 

بازیگر نقش شادی در سریال صفر21
براساس اطلاعاتی که ما به دست آوردیم پادینا کیانی 18 آبان ماه سال 70 به دنیا آمده است. او تحصیل کرده  رشته بازیگری است و لیسانس چهره پردازی هم دارد. 

 

بیوگرافی پادینا کیانی
پادینا کیانی کار هنری را با تئاتر شروع کرد و چند سالی در این حوزه فعالیت داشت بعد از بازی در فیلم کوتاه شب، وارد تلویزیون شد. 


زندگی شخصی


پادینا کیانی در یک خانواده کم جمعیت به دنیا امده استف او ازدواج نکرده و هنوز مجرد است. پادینا کیانی اطلاعات زیادی از زندگی شخصی اش منتشر نکرده.

پادینا کیانی بازیگر نقش شادی در سریال صفر 21

به نظر می رسد او نیز از جمله هنرمندانی است که نمی خواهد خانواده اش با حاشیه های کار هنری درگیر شوند. 
همکارانش در سریال سفر 21 او را یک هنرمند جوان بسیار با استعداد می دانند که آینده درخشانی خواهد داشت. 

 

دیدگاه‌ها
صبرینا 1400/12/10
شادی

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.