2024/05/27
۱۴۰۳ دوشنبه ۷ خرداد
کریم اکبری مبارکه  بازیگر سریال جشن سربرون چطور به کرونا مبتلا شد؟

کریم اکبری مبارکه بازیگر سریال جشن سربرون چطور به کرونا مبتلا شد؟

مرگ کریم اکبری مبارکه بازیگر سریال جشن سربرون بر اثر ابتلا به کرونا با واکنش های زیادی نسبت به مدیران این سریال روبه رو شد. جزئیات را اینجا بخوانید.

جامعه پویا- واکنش ها به مرگ دلخراش کریم اکبری مبارکه یکی از هنرمندان برجسته عرصه سینما و تلویزیون که نقش های ماندگاری را هم بازی کرده است باعث شد تا تهیه کننده سریال جشن سربرون که گفته می شود زنه یاد کریم اکبری مبارکه در سر ضبط آن مبتلا به کرونا شد و فوت کرد نسبت به اخبار منتشره واکنش نشان دهد. 

مرگ این هنرمند در ابتدا با واکنش لاله اسکندری روبه رو شد. لاله اسکندری که مدتی قبل خودش در اینستاگرامش خبر ابتلایش به کرونا را داده بود، نسبت به مرگ مرحوم اکبری مبارکه واکنش تندی نشان داد. 

هرچند گفته می شود او اولین نفری بوده که در این سریال و در آن جمع به کرونا مبتلا شده اما معلوم نیست عامل انتقال ویروس به گروه سریال جشن سربرون چه کسی بوده است. 

 

حالا حسن نجاریان به حواشی مرگ مرحوم اکبری مبارکه واکنش نشان داده است. 

حسن نجاریان تهیه‌کننده سریال «جشن سربرون» در واکنش به ابتلای زنده‌یاد کریم اکبری‌مبارکه به کرونا در فرآیند تولید این سریال، توضیحاتی ارائه کرد.
حسن نجاریان تهیه‌کننده سریال «جشن سربرون» به کارگردانی مجتبی راعی درباره ابتلا به کرونا و درگذشت زنده‌یاد کریم اکبری مبارکه در روند تولید این سریال بیان کرد: این ماجرا برای ما بسیار تاسف برانگیز بود و خیلی ناراحت شدیم که فردی شریف و یکی از دوستانمان را از دست دادیم.


وی درباره رعایت پروتکل‌ها توسط عوامل صحنه اظهار کرد: ما از عوامل صحنه تست گرفتیم، گریموری که خانم اسکندری را گریم می‌کرد و گریمور آقا هر دو تست‌هایشان منفی بود. کریم اکبری هم سر صحنه بود که پزشک با تب‌سنجی متوجه شد او حالش خوب نیست و بلافاصله از سر صحنه او را به منزل فرستادیم. از هفته پیش در منزل در حال استراحت بود که چند روز پیش به دلیل وخامت حالش او را در بیمارستان بستری کردند.


نجاریان در پاسخ به اینکه در برخی از پروژه‌ها از جمله «جشن سر برون» شنیده شده که کمتر مراقبت‌های بهداشتی انجام می‌شود، عنوان کرد: ما مجبوریم و تلاشمان هم این بوده است که پروتکل‌ها را رعایت کنیم، همه تمام هزینه‌ها را هم پذیرفته‌ایم. استفاده از ماسک، الکل، دستکش و… ممکن است در برخی پروژه‌ها نباشد ولی ما رعایت کردیم. ضدعفونی وسایل، لوکیشن ها و… به صورت روزانه انجام می‌شود.


این تهیه‌کننده با اشاره به درگذشت کریم اکبری مبارکه و تعطیلی گروه یادآور شد: به نظرم باید تلاش کنیم خانواده ایشان بتواند آرامش داشته باشد. ما برای احترام به وی، به مدت سه روز سریال را متوقف کردیم.
وی در پایان با اشاره به ساخت سریال و ادامه این شرایط گفت: تولید سریال احتمالاً تا یک سال دیگر ادامه دارد.
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.