2024/04/21
۱۴۰۳ يکشنبه ۲ ارديبهشت
ناگفته‌های جذاب پادینا کیانی بازیگر نقش شادی در سریال صفر21

ناگفته‌های جذاب پادینا کیانی بازیگر نقش شادی در سریال صفر21

پادینا کیانی بازیگر اولین کار تلویزیونی‌اش را با سریالی طنز شروع کرد و نقش شادی در سریال صفر21 را بازی کرده است. گفته‌های او را اینجا بخوانید.

جامعه پویا -پادینا کیانی بازیگر نقش شادی در سریال صفر 21، بازیگر جوانی است که تا پیش از این در تئاتر بازیگری می‌کرد. او در سریال صفر 21 نقش دختر دم بخت و ساده لوحی را بازی می کند که برای ازدواج اضطراب زیادی دارد. 

سریال صفر21  سریالی طنز است که جواد رضویان و سیامک انصاری ان را کارگردانی کرده اند. پادینا کیانی، افشین آقایی، نگار عابدی، رویا میرعلمی نیز از بازیگران اصلی آن هستند.

پادینا کیانی در گفت و گویی که با باشگاه خبرنگاران داشته درباره تجربه بازی در سریال صفر 21 گفته است.

 

پادینا کیانی بازیگر سریال «صفر ۲۱» گفت: تجربه خیلی خوبی از همکاری با آقای رضویان و آقای انصاری داشته ام و تمام عوامل سریال «صفر ۲۱» خانواده من شدند نه تنها در خود داستان بلکه در واقعیت چیزی از یک خانواده کم نداشتند. با توجه به این که «صفر ۲۱» اولین کار تلویزیونی بنده بود استرس بسیار زیادی برای بازی در این سریال داشتم که با محبت‌ها و کمک‌های عوامل، این استرس از بین رفت همچنین تشکر ویژه دارم از کارگردانان این مجموعه که تمام نکات حائز اهمیت را به من گوشزد می‌کردند.

پادینا کیانی

او درباره نحوه دعوت به این کار مطرح کرد: به واسطه کار در تئاتر و حضور در فیلم کوتاه، با فضای تلویزیون آشنا بودم و بعد از انجام تست برای سریال «صفر۲۱» قبول شدم و خوشبختانه افتخار این را داشتم که در کنار این هنرمندان نقش آفرینی کنم. همچنین مدیون زحمات همکارانم هستم که کمک کردند به نقش «شادی» نزدیک شوم.

 


وی با اشاره به حضور خود در «صفر ۲۱» از بازخورد مردم گفت: در فصل دوم هم حضور خواهم داشت کما اینکه زمان شروع فیلم برداری متعاقبا از طرف عوامل اعلام خواهد شد. بازخورد خوبی از جامعه مخاطب گرفته ام. خصوصا از همان قسمت اول تکیه کلام من در سریال در بین مخاطبان استفاده شد که این به عنوان یک امضا برای نقش «شادی» است.

 

پادینا کیانی در صفر 21کیانی در پایان گفت:چون به عنوان اولین کار، سریال کمدی بازی کرده ام؛ هم برایم دشوار بود هم لذت بخش و فکر نمی‌کردم که اولین کار را در این قالب انجام بدهم همچنین تمام دقایقی که در کنار این دوستان کار می‌کردم برایم شیرین و به یاد ماندنی است و می‌توانم بگویم تک تک ثانیه هایش برایم خاطره ساز و زیبا بود و در کنار هنرمندان فاخر این داستان بازی کردن از افتخارات من است.
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.