2024/07/23
۱۴۰۳ سه شنبه ۲ مرداد
آیا مهران مدیری از تلویزیون حذف می شود؟

آیا مهران مدیری از تلویزیون حذف می شود؟

مهران مدیری که این روزها مشغول ساخت و بازی در دو سریال جدید است. قرار است در فیلم مسعود کیمیایی هم بازی کند. در این میان سرنوشت برنامه دورهمی چیست؟

جامعه پویا -مهران مدیری که قول داده بود بعد از محرم و سفر بار دیگر دورهمی را روی انتن تلویزیون ببرد و با تغییرات جدی برنامه ای جدید تولید کند، حالا با چالشی جدی روبه رو شده و این احتمال وجود دارد که دورهمی برای همیشه از آنتن شبکه نسیم حذف شود. 

 

 روزنامه هفت صبح نوشت: مهران مدیری روزهای شلوغی را تجربه می‌کند. او این روزها مشغول پیش تولید مقدماتی فصل دوم «هیولا» است. از آن طرف پیشنهاد بازی در سریال خانگی «خاتون» را پذیرفته و به تازگی هم خبر رسیده که قرار است یکی از بازیگران فیلم جدید مسعود کیمیایی یعنی «خائن کشی» باشد.

 

این سرشلوغی در حالی است که او در آخرین قسمت «دورهمی» قول داده بود سری پنجم برنامه بعد از ماه صفر با ساختاری متفاوت پخش شود. فصلی که بنا به گفته او کاملا با آنچه تا امروز در «دورهمی» دیده شده فرق خواهد داشت.

 

با این حال و با پایان ماه صفر نه تنها خبری از تولید و پخش برنامه نیست بلکه کسی نمی داند قسمت‌های باقی مانده فصل قبل چه زمانی روی آنتن می‌رود. این در حالی است که با تغییر معاون سیما زمزمه های تغییر مدیر شبکه نسیم هم به گوش می رسد که وضعیت «دورهمی» را بیش از پیش مبهم می‌کند.
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.