2024/05/29
۱۴۰۳ چهارشنبه ۹ خرداد
به رئیسی که درخواست رابطه دارد چه پاسخی بدهیم

به رئیسی که درخواست رابطه دارد چه پاسخی بدهیم

رئیسم از من درخواست رابطه کرده است چه جوابی به او بدهم؟ اینجا را بخوانید

جامعه پویا -چند روزی است شوکه شدم و نمی‌دانم باید چه واکنشی در برابر رئیسم داشته باشم که این‌قدر مرد پررویی است؟ من 31 ساله‌ام و در یک شرکت خصوصی کار می‌کنم. چند روز پیش، رئیسم به من پیشنهاد روابط نامناسب داد و همه بدنم یخ کرد. به این کار نیاز دارم ولی نمی‌دانم باید چه کنم؟

مخاطب گرامی، باید بدانید برخی افراد خودکنترلی و تقوای ضعیفی در برابر خواسته‌های غریزی‌شان دارند و راحت‌ترین راهکار را برای رسیدن به امیال‌شان در پیش می‌گیرند. با این حال و در جایی‌که کارفرمای تان به شما کشش جنسی احساس کرده و با وقاحت به روی شما آورده، تنها «نه» گفتن شما برای ابراز مخالفت‌تان کافی نیست و لازم است شدت عمل به خرج دهید و مکان را هم ترک کنید تا «نه» کامل را به این میل هوس‌انگیز کارفرمای خود گفته باشید. با این حال، چند توصیه به شما دارم.


    ترک‌نکردن این شرکت برای شما خطرساز است


ماندن شما در این شرکت، حالت انفعالی شما را درباره این مسئله نشان می‌دهد، به ویژه این که فرد،  باب گفت‌وگو را با شما باز کرده و امکان دارد برای دستیابی به هدفش راه‌های دیگری را هم در پیش بگیرد. با این حال و اگر در چند روز آینده، بعد از این که کارفرمای‌تان متوجه مخالفت اکید شما با این موضوع شد، اتفاق دیگری نیفتاد و او هیچ پیگیری نکرد، توصیه می‌کنم تا پیدا کردن کار جدید در همان جا بمانید اما باز هم ماندن شما برای همیشه با این کارفرما را به صلاح‌تان نمی‌دانم.

 


    مراقب رفتارهای‌تان باشید


توصیه اکید من این است که در اولین فرصت، خیلی قاطع درخواست تسویه بدهید و محل کار را ترک کنید. اگر مخالفتی از سمت کارفرمای‌تان در این باره دیدید، می‌توانید از پنهان ماندن و حفظ آبرویش مایه بگذارید و در جواب همکاران‌تان به صمیمی‌ترین فرد ماجرا را توضیح دهید تا برای آن‌ها هم زنگ هشداری در ارتباط با این فرد باشد. در ضمن و از آن‌جا که آقایان از راه چشم تحریک می‌شوند، سعی کنید در پوشش خود دقت نظر داشته باشید.
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.