2024/05/24
۱۴۰۳ جمعه ۴ خرداد
بیوگرافی کامل ستایش دهقان بازیگر نقش گلنسا در سریال جیران

بیوگرافی کامل ستایش دهقان بازیگر نقش گلنسا در سریال جیران

ستایش دهقان در سریال جیران نقش گلنسا خواهر جیران را بازی کرده است بیوگرافی کامل او را اینجا بخوانید

جامعه پویا -ستایش دهقان در نقش گلنسا خواهر جیران در سریال جیران بازی کرده است. 


ستایش دهقان بازیگری است نوجوان که هرچند تجربه بازیگری دارد اما  اولین بار در سریال جیران بسیار مورد توجه قرار گرفت. او یکی از کشفیات حسن فتحی کارگردان سریال جیران است. 

 

سریال جیران


گلنسا در سریال جیران 


گلنسا در سریال جیران را ستایش دهقان بازی کرده است او دختری 14 ساله است که اولین بار در سریال جیران بازی کرد. ستایش دهقان نقش مکمل در این سریال را دارد اما تاثیرگذاری نقش او به حدی است که توانسته او را به یکی از بازیگران محبوب این سریال تبدیل کند. 
بازی ستایش دهقان در نقش گلنسا در کنار بازیگران بنامی چون مهدی پاکدل ، پریناز ایزدیار و نسرین نکیسا امتیاز بسیار بزرگی برای اوست. 
گلنسا در سریال جیران رازدار خواهرش است او دختری است که می داند جیران عاشق خدیجه است و می خواهد با او ازدواج کند اما چاره ای بجز راضی کردن خواهرش به ازدواج با شاه ندارد. 
همین گلنسا است که مجبور می شود راز خواهرش را در مقابل سلمان بیک فاش کند و در نهایت جیران برای نجات جان سیاوش چاره ای بجز اینکه به خواسته شاه تن بدهد ندارد. 
حالا سیاوش هم جانش را به گلنسا مدیون است. 

 


زندگی خصوصی ستایش دهقان 


از زندگی خصوصی ستایش دهقان اطلاعات چندانی در دست نیست . هرچند می دانیم که در ابتدا نام فامیل ستایش مرادی بوده است و او در سریال ها و فیلم هایی که بازی کرده با نام ستایش مرادی شناخته می شود اما یکباره و ناگهانی او نام فامیلش را به دهقان تغییر داده است. 

ستایش دهقان در کودکی


فیلم شناسی ستایش دهقان 


ستایش دهقان در سال 1392 بازیگر سریال سرزمین مادری به کارگردانی کمال تبریزی شد که باعث شد او بسیار دیده شود. 
ستایش (دهقان ) مرادی توانست با بازی در سریال سرزمین مادری تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر سید شهاب حسینی، محمدرضا فروتن، نیکی کریمی و شبنم قلی‌خانی بر تجارب او افزود.
او  علاوه‌بر سریال سرزمین مادری، سال 1395 در فیلم اروند نیز بازی کرده است. ستایش مرادی این‌بار با پوریا آذربایجانی یعنی کارگردان فیلم اروند و هنرمندانی چون سعید آقاخانی، طناز طباطبایی، پانته‌آ پناهی‌ها و مهرداد صدیقیان همکاری داشت.

در این سال‌ها ستایش دهقان با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران محمدعلی شادمان با 2 مرتبه بیشترین همکاری را با ستایش مرادی داشته است.
از دیگر کارهای او بازی در نقش اصلی فیلم چند دقیقه با آنا است که در آن فیلم هم با نام ستایش مرادی بازی کرد. او در سریال سرزمین کهن هم بازی کرده است. تئاتر جنایت و مکافات دیگر هنرنمایی اوست. 
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.