2024/07/23
۱۴۰۳ سه شنبه ۲ مرداد
دوئول عشقی بعد از افشای خیانت 5 ساله یک زن

دوئول عشقی بعد از افشای خیانت 5 ساله یک زن

زنی که 5 سال به شوهرش خیانت کرده بود به یک دوئل عشقی رسید

جامعه پویا -روز گذشته با  دستگیری سومین متهم یک پرونده جنایی وحشتناک در مشهد، ماجرای قتل تبعه خارجی 36 ساله به فیلم های سیاه گره خورد. ساعت 19 نهم فروردین، اهالی قلعه وکیل آباد مشهد با مشاهده چهره خون آلود جوانی که با دست و پاهای بسته کف خیابان افتاده بود، بلافاصله با پلیس 110 تماس گرفتند و ماجرا را اطلاع دادند. دقایقی بعد با حضور نیروهای انتظامی در خیابان وکیل آباد 87، درستی خبر تایید شد و بدین ترتیب قاضی ویژه قتل عمد شبانه به محل کشف جسد عزیمت کرد.بررسی های مقدماتی حاکی از آن بود که مرد 36 ساله (مقتول) در منزلی در همان نزدیکی مورد ضرب و جرح قرار گرفته است چرا که رد آثار خون ریخته شده در محل جنایت به منزلی در انتهای کوچه می رسید.
 با روشن شدن نورافکن ها، صحنه جنایت زیر ذره بین تحقیقات قضایی رفت و مشخص شد که دست و پاهای مرد تبعه خارجی که «محمد- م» نام دارد با پارچه ای سفیدرنگ دارای گل های آبی بسته شده است اما به دلیل راه رفتن وی گره های محکم پارچه اندکی شل شده اند. این درحالی بود که آثار زخمی عمیق نیز روی سر وی وجود داشت.آثار زخم وخون ریزی در پایین کمر مرد 36 ساله و همچنین چگونگی بستن دست و پاهای وی فرضیه وقوع جنایت توسط چند نفر را قوت بخشید و به همین دلیل قاضی دکتر صادق صفری، دستور بازرسی از منزلی را صادر کرد که احتمال درگیری در آن وجود داشت بنابراین گزارش هنوز کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی، در حال بررسی مقدمات اجرای دستور قضایی بودند که زن جوانی خود را به محل رساند و مدعی شد از حدود 20 روز قبل به عقد دایمی مقتول 36 ساله درآمده است.


افشای رازی عجیب


این زن 32 ساله که خود را کیمیا معرفی می کرد با لهجه غلیظ افغانستانی به قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: چند ماه بعد از جدایی از همسر سابقم که از بستگانم بود به عقد موقت «محمد – م» (مقتول) درآمدم و از 20 روز قبل نیز مرا به طور دایم عقد کرد در حالی که همسر اولش نیز از او طلاق نگرفته است به همین دلیل اختلافات بین محمد و شوهر سابقم شدت گرفت تا جایی که وقتی برادرم (یاسر) از او خواست تا به قلعه وکیل آباد (محل سکونت یاسر) بیاید من خیلی تلاش کردم از رفتن شوهرم جلوگیری کنم ولی موفق نشدم به این دلیل خودم را از شاندیز به این مکان رساندم که با صحنه کمک خواهی همسرم روبه رو شدم و در این لحظه شوهر سابق، برادرم و شوهر خواهرم را  دیدم که با عجله از منزل خارج شدند و فرار کردند. حالا هم اگر آن ها به زودی دستگیر نشوند از ایران خارج می شوند.
آثار جنایت هولناک در منزل
درحالی که هنوز اظهارات زن جوان ادامه داشت، گروهی از کارآگاهان به سرپرستی سرهنگ نجفی در حضور مقام قضایی وارد عمل شدند و به  بازرسی منزل یاسر (برادر کیمیا) پرداختند.
وجود لوازم نو در زیر زمین این منزل دو طبقه حکایت از آن داشت که افرادی در حال فراهم آوردن مقدمات برای آغاز زندگی مشترک در این منزل 50 متری بودند.
آثار خون روی پنجره ای با شیشه شکسته و همچنین وجود سوهان (ابزار صنعتی) که حدود 30 سانتی متر طول داشت و درون سینک ظرف شویی آشپزخانه افتاده بود فرضیه های آزار و اذیت وحشتناک و کتک کاری های هولناک را قوت بخشید. بررسی آثار خون روی شیشه شکسته توسط پزشک قانونی بیانگر آن بود که عامل یا عاملان جنایت، سر مرد 36 ساله را به شیشه کوبیده اند و سپس با بستن دست و پاهایش او را به طرز جنون آمیزی مورد آزار و شکنجه قرار داده اند.
دستگیری متهمان در باغ ویلا
اگرچه تحقیقات میدانی قاضی صفری تا نیمه های شب به طول  انجامید اما رصدهای اطلاعاتی کارآگاهان که با نظارت مستقیم سرهنگ مهدی سلطانیان (رئیس اداره جنایی آگاهی) همراه بود به سرنخ هایی رسید که نشان می داد متهمان به سوی یک باغ ویلا در منطقه شاندیز حرکت کرده اند و همه آن ها تبعه کشور افغانستان هستند. با به دست آمدن این سرنخ مهم، بی  درنگ گروه عملیاتی کارآگاهان در کنار قاضی ویژه قتل عمد، عازم شاندیز شدند و باغ ویلایی را در آن محدوده به  محاصره درآوردند. دقایقی بعد کارآگاهان با بررسی جوانب امنیتی و ایمنی و با دستور مقام قضایی وارد باغ ویلا شدند و دو متهم به نام های امیر (شوهر سابق کیمیا) به همراه یاسر (برادر کیمیا) را به دام انداختند و به مقر انتظامی انتقال دادند.


افشاگری زن جوان


شوهر سابق زن 32 ساله در بازجویی های فنی که در حضور قاضی دکتر صفری صورت گرفت راز این جنایت را به «فیلم های سیاه» گره زد و گفت: من و کیمیا فامیل بودیم که با هم ازدواج کردیم و صاحب دختری 13 ساله و پسری 8 ساله شدیم اما از حدود پنج سال قبل زمزمه هایی از ارتباط همسرم با «محمد – م» که از هموطنانمان بود به گوش می رسید و او مدعی بود که «فیلم های سیاهی» را در اختیار دارد.در همین حال کیمیا نیز اصرار می کرد او را به طور صوری طلاق بدهم تا بتواند این فیلم ها را از «محمد» بگیرد اما بعد مشخص شد که همسرم را به مسافرت برده است و ... دیگر نتوانستم این شرایط را تحمل کنم و این درحالی بود که «محمد» تصاویر زننده و فیلم های زشت دیگری از خودش در کنار همسرم را برایم ارسال می کرد و مرا زجر می داد به همین دلیل تصمیم گرفتم او را ادب کنم چرا که شکایت من از «محمد» در دادگاه کیفری یک خراسان رضوی نیز هنوز به نتیجه نرسیده بود.
بنابراین موضوع را با برادر همسرم (یاسر) در میان گذاشتم و او را برای گفت وگو درباره شایعات مطرح شده به منزل یاسر کشاندیم و من و یکی دیگر از بستگانم در منزل مخفی شدیم. زمانی که «محمد» وارد خانه شد سه نفری به او حمله کردیم و پس از بستن دست و پاهایش دهانش را هم محکم با پارچه بستیم چون خیلی سروصدا می کرد. در اثنای این درگیری من سرش را محکم به شیشه پنجره اتاق کوبیدم و بعد هم لباسش را بیرون آوردم تا از صحنه شکنجه و آزار و اذیت فیلم بگیرم که دیگر نتواند آن «فیلم های سیاه» را منتشر کند.البته تصمیم گرفته بودیم مدتی او را در حمام زندانی کنیم تا حسابی ادب شود اما در همین حال همسر یاسر که بیرون از منزل بود از راه رسید و مجبور شدیم او را رها کنیم.


بازداشت سومین متهم


هنوز تحقیقات قضایی و پلیسی درباره ادعاهای متهمان ادامه داشت که روز گذشته «علی- م» (سومین متهم) نیز با تلاش گسترده کارآگاهان اداره جنایی بازداشت شد و برخی زوایای پنهان این جنایت هولناک را بازگو کرد.
بررسی های بیشتر کارآگاهان با استفاده از تجربیات سرهنگ کارآگاه جواد شفیع زاده (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) و دستورات ویژه قضایی همچنان ادامه دارد.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.