2024/07/14
۱۴۰۳ يکشنبه ۲۴ تير
قتل عروس به دست برادرشوهر

قتل عروس به دست برادرشوهر

مرد کینه جو بر سر ارثیه با برادرش درگیر شد و همسر او را کشت

جامعه پویا -پسر جوان که بر سر تقسیم ارثیه با برادرانش اختلاف داشت، در اقدامی کینه‌جویانه و با شلیک چند گلوله، آنها را مجروح و همسر برادرش را به قتل رساند.
چند روز قبل خبر تیراندازی مرگبار به اعضای یک خانواده در نظرآباد کرج به پلیس اعلام شد. وقتی مأموران پلیس به خانه مورد نظر رفتند با پیکرهای خونین دو مرد 40 و 42 ساله و زنی 38 ساله روبه‌رو شدند که با شلیک گلوله مجروح شده بودند.

بلافاصله آنها به بیمارستان منتقل شدند اما بین راه زن جوان بر اثر شدت جراحات وارده جان باخت.سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز در تشریح این جنایت بیان داشت: در پی وقوع یک فقره درگیری مسلحانه منجر به جرح در یکی از مناطق شهر نظرآباد، بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند. بررسی‌های اولیه حاکی از این بود که اعضای یک خانواده به دلیل اختلافات قبلی بر سر تقسیم ارثیه پدری با یکدیگر درگیر شده‌اند که در  این حادثه ۲ پسر و یک عروس خانواده دچار جراحت و به مراکز درمانی منتقل شده بودند.


رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اشاره به فوت عروس ۳۸ ساله این خانواده به دلیل شدت جراحات وارده، اظهار داشت: در ادامه کارآگاهان پلیس آگاهی نظرآباد وارد عمل شده و مخفیگاه قاتل که پسر کوچک خانواده بود را در شهر نظرآباد شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه او را دستگیر کردند.این مقام انتظامی با اشاره به کشف یک قبضه سلاح گرم از مخفیگاه متهم، گفت: متهم  انگیزه خود از این اقدام جنون آمیز را اختلافات خانوادگی قدیمی عنوان کرد.سرهنگ نادربیگی در پایان گفت متهم با تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.