2024/04/14
۱۴۰۳ يکشنبه ۲۶ فروردين
قتل دختر 3 ساله در یک جنایت هولناک

قتل دختر 3 ساله در یک جنایت هولناک

قتل کودک 3 ساله

جامعه پویا -مادری دختر 3 ساله‌اش را از پشت بام طبقه چهارم یک ساختمان به پایین پرت کرد و او را به طرز فجیعی کشت.


 به گزارش خراسان، صبح روز گذشته قاضی ویژه قتل عمد مشهد در جریان وقوع جنایتی تکان دهنده قرار گرفت و بلافاصله برای بررسی ماجرا به منطقه کوهسنگی عزیمت کرد.

تحقیقات اولیه قاضی «محمود عارفی راد» بیانگر آن بود که سقوط از پشت بام ساختمان چند طبقه عادی نبوده و دختر خردسال به قتل رسیده است. قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد که براساس تجربیات قضایی  احتمال وقوع جنایت را می‌داد بی درنگ دستور بازداشت مادر این کودک را صادر کرد.


چرا که نتیجه بررسی‌های غیرمحسوس نشان می‌داد او اختلافات خانوادگی شدیدی با همسرش دارد و در کشاکش طلاق هستند. گزارش خراسان حاکی است: تحقیقات میدانی مقام قضایی در محل وقوع جنایت ادامه یافت تا این که مشخص شد مادر «بهار» او را هنگام خواب در آغوش گرفته و به پشت بام طبقه چهارم ساختمان برده است. این مادر که احتمال می‌رود دچار افسردگی بود، دختر بچه 3 ساله را از پشت بام ساختمان به داخل حیاط پرت کرده است.


به دستور قاضی «عارفی راد» متهم به قتل این کودک معصوم، برای بررسی سلامت روانی در بیمارستان روان پزشکی ابن سینای مشهد بستری شد. تحقیقات گسترده کارآگاهان با نظارت مستقیم مقام قضایی در این باره همچنان ادامه دارد.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.