2024/07/22
۱۴۰۳ دوشنبه ۱ مرداد
اعدام برای مردی که به یک کودک تجاوز کرد

اعدام برای مردی که به یک کودک تجاوز کرد

مردی که به یک کودک تجاوز کرده بود به اعدام محکوم شد اینجا را بخوانید

جامعه پویا -دادگاه کیفری استان تهران مرد بقالی را که متهم است پسربچه ای را مورد آزار و اذیت قرار داده است به اعدام محکوم کرد. 

به گزارش اعتمادآنلاین، این جرم خشن زمستان سال گذشته رخ داد. بر اساس محتویات پرونده مردی به ماموران مراجعه کرد و مدعی شد پسر نونهالش مورد تجاوز قرار گرفته است.


پدر کودک گفت: پسرم را برای خرید سرکه از خانه بیرون فرستادم وقتی برگشت آشفته و پریشان بود. خیلی اعصابش به هم ریخته بود و اصلاً نمی‌توانست حرف بزند. یک ساعت بعد برادرش به خانه آمد و گفت پسرم بردیا مورد تجاوز قرار گرفته است. وقتی از بردیا پرسیدم او تایید کرد و من هم برای شکایت به کلانتری آمدم. عاملان تعرض مرد بقال و شاگردش بودند.

بعد از گفته‌های این مرد پسربچه به پزشکی قانونی معرفی شد و دو متهم بازداشت شدند.

 

پسربچه بعد از چند روز وقتی توانست صحبت کند، در توضیح آنچه اتفاق افتاده بود گفت: من وارد مغازه شدم که سرکه بخرم. مرد بقال به من گفت اگر به پشت دخل بروم به من ۵۰ هزار تومان می‌دهد. من نرفتم، اما مرد مغازه‌دار به زور دستم را کشید و پشت دخل برد. من مقاومت و داد و فریاد کردم. سعی می‌کردم از دستش فرار کنم اما شاگردش در را بست و مراقب بود من فرار نکنم. بعد مرد مغازه‌دار به من تجاوز کرد و کتکم زد. او می‌خواست مرا خفه کند که موفق نشد. بعد به من گفت اگر این موضوع را به کسی بگویم من را می‌کشد.

 

هوشیاری دوست قربانی


این پسربچه گفت: وقتی از مغازه بیرون آمدم خیلی ترسیده بودم و احساس تنهایی می‌کردم یکی از دوستانم من را دید و پرسید چه شده است. او برایم آب آورد و من هم برایش تعریف کردم چه شده است و تاکید کردم به کسی چیزی نگوید، اما او به برادرم گفته بود و برادرم هم به خانه آمد و به پدرم گفت.

پزشکی قانونی با معاینه کودک تایید کرد که پسربچه مورد تجاوز قرار گرفته و آثار روی بدن او مشهود است.

 

بازجویی از متهمان


به این ترتیب متهمان مورد بازجویی قرار گرفتند و پرونده آنها در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری استان تهران مورد رسیدگی قرار گرفت.

متهمان جرم را انکار کردند و مدعی شدند پسربچه و پدرش دروغ گفته‌اند و چنین اتهامی متوجه آنها نیست.

این در حالی بود که مدارک نشان می‌داد پسربچه از سوی مرد بقال مورد تجاوز قرار گرفته و شاگردش همکاری کرده است.

با تکمیل تحقیقات وقت رسیدگی برای متهمان تعیین شد و متهمان پای میز محاکمه رفتند.

در جلسه رسیدگی پدر پسربچه گفت: مرد بقال نه تنها به پسرم تجاوز کرده است بلکه وقتی من به این موضوع معترض شدم و شکایت کردم، او با قمه به من حمله و مرا مجروح کرد. او به پسر بزرگم هم حمله کرد که همسرم مانعش شد. پرونده جراحتی که به من وارد کرده در دادسرا در حال رسیدگی است. من درخواست مجازات برای هر دو متهم را دارم.

در ادامه متهمان در جایگاه حاضر شدند و اتهام را رد کردند. مرد بقال که متهم به تجاوز بود گفت: نمی‌دانم این مرد و فرزندش از من چه می‌خواهند من چنین کاری نکردم.

شاگرد او که متهم به معاونت در جرم است نیز گفت: ما سر کار بودیم. این بچه آمد سرکه را خرید و رفت. اصلاً نمی‌دانم چرا چنین حرفی زده و دروغ گفته است.

در پایان هیات قضات با توجه به نظریه پزشکی قانونی و سایر مدارک موجود در پرونده مرد بقال را به اعدام و شاگردش را به ۱۰ سال حبس محکوم کردند.
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.