2024/07/22
۱۴۰۳ دوشنبه ۱ مرداد
قتل هولناک مادر مقابل چشمان حیرت زده فرزندان

قتل هولناک مادر مقابل چشمان حیرت زده فرزندان

مردی زنی جوان را مقابل چشمان فرزندانش کشت

جامعه پویا -مرد مسلحی که وارد یک منزل مسکونی نقلی در مشهد شده بود با شلیک سه گلوله، زن جوان را در برابر دیدگان فرزندانش به قتل رساند و متواری شد.


به گزارش  اختصاصی روزنامه خراسان، این جنایت وحشتناک صبح روز گذشته در خیابان طبرسی 58 هنگامی رخ داد که مردی حدود 40 ساله از بالای در حیاط وارد یک منزل مسکونی نقلی شد و از پسر 13 ساله ای که داخل حیاط بود خواست مادرش را صدا بزند. در این لحظه ناگهان مادر نوجوان پشت پنجره آمد تا با آن مرد آشنا صحبت کند ولی او ناگهان اسلحه کلت را بیرون کشید و گلوله ای به دست زن جوان شلیک کرد.
وقتی زن جوان از ترس به داخل حمام منزل گریخت، فرزندان او نیز وحشت زده به درون اتاق خواب فرار کردند. دختر 15 ساله و پسر 13 ساله در حالی جیغ می کشیدند و گریه می کردند که برادر 5 ساله آن ها نیز داخل اتاق بود. مهاجم مسلح محکم به در منزل می کوبید و بالاخره در برابر چشمان از حدقه بیرون آمده کودکان، در پذیرایی را گشود و به طرف حمام رفت، زن جوان التماس می کرد که او را نکشد.
 فرزندان او نیز به دست و پای مرد مسلح افتاده بودند و ملتمسانه اشک می ریختند و گریه کنان جیغ می کشیدند تا مرد خشمگین دوباره شلیک نکند اما مرد بی رحم همچنان در حالی که گلوله در سلاح گیر کرده بود باز هم آن را مسلح کرد و مقابل چشمان وحشت زده کودکان، قفسه سینه زن جوان را هدف گرفت و دو گلوله دیگر به پیکر زن جوان شلیک کرد.


با این شلیک های مرگبار، زن آخرین نفس هایش را کشید و داخل حمام جان سپرد. با فرار مهاجم مسلح از منزل مسکونی، دو کودک 13 و 15 ساله خود را روی جسد خون آلود مادرشان انداختند تا شاید او را از مرگ نجات دهند ولی کاری از دست شان ساخته نبود. فرزندان زن جوان با سر و وضعی خون آلود، گریه کنان همسایگان را خبر کردند و بدین ترتیب ماجرا به پلیس 110 گزارش شد. چند دقیقه بعد گروهی از نیروهای تجسس کلانتری طبرسی شمالی به فرماندهی سرگرد جواد یعقوبی (رئیس کلانتری) عازم محل جنایت شدند و با  مشاهده این صحنه وحشتناک، بی درنگ مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اطلاع دادند. طولی نکشید که با حضور قاضی «محمود عارفی راد» و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در خیابان نیک خلق 9 ، بررسی های قضایی در این باره آغاز شد.


دختر 15 ساله مقتول به مقام قضایی گفت: مهاجم مسلح «اصغر» نام دارد و از دوستان قدیمی پدرم است که به منزل ما رفت و آمد داشت اما از مدتی قبل اختلافات خانوادگی بین مادرم و او به وجود آمده بود به طوری که دیگر مادرم اجازه نمی داد آن مرد به خانه ما بیاید. اما امروز صبح وقتی در حیاط به صدا درآمد، برادر کوچکم در را گشود و بلافاصله با  دیدن «اصغر» در را بست. دوست پدرم فریاد زد که در را باز کنیم ولی چون مادرم به ما سپرده بود او را به خانه راه ندهیم، برادرم در حیاط را باز نکرد. در این هنگام او از بالای در به داخل حیاط کوچک منزل پرید و زمانی که مادرم پشت پنجره آمد شلیک کرد و بعد هم به داخل حمام رفت و بدون توجه به التماس های ما، مادرم را با شلیک تیر به قتل رساند.
ادامه گزارش اختصاصی روزنامه خراسان حاکی است: بررسی های نامحسوس که با دستور قاضی عارفی راد توسط گروهی از کارآگاهان پلیس آگاهی به سرپرستی سرهنگ نجفی (رئیس دایره قتل عمد) آغاز شده بود، نشان داد که «اصغر» (مهاجم مسلح) از اهالی روستایی است که مقتوله و شوهرش در آن جا زندگی می کردند و با یکدیگر ارتباط داشتند.
با انتقال جسد زن 35 ساله به پزشکی قانونی، تحقیقات پلیس با دستورات محرمانه قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد برای دستگیری قاتل مسلح آغاز شد.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.