2024/07/22
۱۴۰۳ دوشنبه ۱ مرداد
بیوگرافی سیما در سریال زخم کاری 3

بیوگرافی سیما در سریال زخم کاری 3

بیوگرافی کامل الناز ملک بازیگر نقش سیما در سریال زخم کاری 3 را اینجا بخوانید

جامعه پویا -الناز ملک که در نقش سیما در سریال زخم کاری 3 حضور دارد از بازیگران جوانی است که به تازگی به شهرت رسیده است. 
الناز ملک متولد سال 77 است و با سریال سقوط که تیم امیرحسین مهدویان آن را ساخته بود به سینمای ایران معرفی شد. 


الناز ملک در سریال سقوط نقش آیسان را بازی می کرد او همسر مردی جوان بود که به داعش پیوسته بود و آیسان را هم به عراق در مقر داعش برده بود اما تلاش آیسان برای فرار از دست داعش داستان اصلی این سریال را تشکیل می داد. 
الناز ملک اهل ارومیه است و به زبان ترکی کاملا تسلط داشت به همین دلیل هم در سریال سقوط توانست نقش آفرینی نکند. 

سریال زخم کاری 3


زندگی خصوصی الناز ملک


الناز ملک مجرد است و ازدواج نکرده است. او اطلاعاتی از خانواده اش منتشر نکرده است. الناز ملک یکی از بازیگران قد بلند سینمای ایران است و با یک متر و 74 سانتی متر قد و 70 کیلو وزن یکی از بهترین استایل ها را دارد.

سریال زخم کاری 3


آیسان در سریال سقوط


الناز ملک در نقش آیسان در سریال سقوط توانست موفق زیادی به دست آورد بازی او در مقابل حمید فرخ نژاد یکی از موقعیت های خوب او بود. بعد از این سریال بود که بازی در سریال زخم کاری به او پیشنهاد شد. 


سیما در سریال زخم کاری


الناز ملک در سریال زخم کاری نقش سیما را بازی کرده است. همسر دوم شفقت ( مهران غفوریان) که جاه طلبی های خاص خودش را دارد و بعد از قتل شوهرش حس انتقام نیز در این شعله ور شده است. سیما در زخم کاری 3 با مالک (جواد عزتی) همدست می شود تا از طلوعی انتقام بگیرد و ....

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.