2024/04/20
۱۴۰۳ شنبه ۱ ارديبهشت
چه زنانی راحت باردار می شوند و زنان کمرباریک چه مزیتی نسبت به زنان دیگر دارند

چه زنانی راحت باردار می شوند و زنان کمرباریک چه مزیتی نسبت به زنان دیگر دارند

زنان کمرباریک به دلیل آناتومی خاصی که دارند زودتر از زنان دیگرباردار می شوند و بچه های بیشتری را می توانند به دنیا بیاورند. همه چیز درباره باروری زنان را در این مطلب بخوانید.

جامعه پویااگر می خواهید بدانید چه زنانی قدرت باروری بیشتری دارند بهتر است  به اندام آنها توجه کنید . زنان کمرباریک قدرت باروری بیشتری دارند و می توانند فرزندان بیشتری را به دنیا بیاورند.

 

زنان کمرباریک به دلیل آناتومی خاص بدنشان راحتتر باردار می شوند و سرعت بارداری آنها نیز زیاد است. 

 

بیشتر بخوانید: برای اینکه زایمان طبیعی آسان داشته باشیم چه بکنیم

 

زنان کمرباریک علاوه بر داشتن تناسب اندام یکی از بزرگترین و حساس ترین مشکلاتی که در میان زنان رایج است و امروزه به طور گسترده در میان زنان وجود دارد را ندارند . اگر برایتان جالب است که بدانید مزیت زنان کمر باریک بر دیگر زنان چیست و آن ها چه مشکلی را ندارند این بخش از سلامت جنسی نمناک را مطالعه فرمایید.

 

بارداری زنان

 

مزیت زنان کمر باریک بر سایر زنان

 

زنان با کمر باریک تر مزیتی نسبت به زنان چاق با چربی های اطراف شکمی دارند که مربوط به قدرت باروری بیشتر آنها می شود . اطلاعات جالبی که نتیجه آخرین مطالعات و تحقیقات دانشمندان است شما را متعجب خواهید شد .

 

زنان اغلب برای داشتن اندامی متناسب ورزش می کنند و همیشه برای داشتن شکمی تخت و کمری باریک رژیم ها و حرکات ورزش خاصی را انجام می دهند که برای برخی از آنها سخت و طاقت فرسا می باشد ولی ارزش تحمل سختی را دارد می دانید چرا؟

 

بیشتر بخوانید: سرطان پستان بیشترین آسیب روانی را به زنان وارد می‌کند

 

زن کمرباریک

کمر باریک چه ارتباطی با قدرت باروری زنان دارد

 

دانشمندان در آخرین تحقیقات و مطالعات خود این را ثابت کردند که زنانی که سایز کمرشان کوچک تر است و چربی های اطراف شکمشان کم تر است قدرت بارداری بیشتری دارند . یک متخصص باروری و ناباروری در نیوزیلند در ادامه این مطلب گفت :داشتن تناسب اندام در زنان و مردان فاکتورهای منفی که موجب ناباروری می شوند را تا حد چشمگیری کاهش می دهد و حتی در دوران بارداری زنان متناسب تر بارداری و رشد جنین بهتری خواهند داشت .

 

 

 

کاهش ناباروری در زنان کمر باریک

 

محققان دانشگاه کالیفرنیا مطالعاتی را بین 16000 زن انجام داده اند و به این نتیجه دست یافتند که مادرانی که تناسب اندام بیشتری دارند و به برنامه غذایی خود از لحاظ مصرف مناسب چربی و روغن ها اهمیت بیشتری می دهند کودکان باهوش تری را به دنیا می آورند .

 

زنان به طور طبیعی میزان قابل توجهی امگا 3 را در باستن خود ذخیره می کنند که در زمان بارداری به رشد کودک کمک می کند و زنانی که سایز کمر بزرگتری دارند این توانایی را برای ذخیره کردن امگا 3 ندارند .

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.