2024/07/23
۱۴۰۳ سه شنبه ۲ مرداد
بیوگرافی کامل مهشید جوادی بازیگرنقش مینو در سریال بیگانه ای با من است

بیوگرافی کامل مهشید جوادی بازیگرنقش مینو در سریال بیگانه ای با من است

مهشید جوادی بازیگر بسیار جوانی است که با سریال بچه مهندس 3 به شهرت زیادی رسید. بیوگرافی کامل او را اینجا ببینید

جامعه پویا -مهشید جوادی متولد ۱۳۷۴ در  ارومیه بازیگر ایرانی است.که این روزها با بازی های متفاوتش بسیار مورد توجه قرار گرفته است .
مهشید جوادی اولین بار در مدیوم تلویزیون در مجموعه دریا دیده شد. او سپس در سریال آنام بازی کرد. 
مهشید جوادی بعد از آن در فیلم ۵۲ هرتز در کنار شقایق فراهانی به ایفای نقش پرداخت و در سریال راه و بی راه و عمودی ها، هم مقابل دوربین رفته است.

بیوگرافی مهشید جوادی


او سپس یکی از نقشهای اصلی سریال بچه مهندس 3 را بازی کرد. در این سریال مهشید جوادی نقش مرضیه دختر دانشجوی نخبه ای را بازی می کرد که پدرش رئیس دانشگاه بود و برای اینکه کسی از رابطه پدر و دختری آنها بویی نبرد نام فامیلش را تغییر داده بود. او با جواد جوادی با بازی روزبه حصاری ابتدا وارد یک رقابت شده و سپس در کنارش زیر نظر پدرش کار می کند. جواد جوادی عاشق او شده و از او درخواست ازدواج می کند. 
سریال بچه مهندس 3 باعث شد مهشید جوادی بیشتر دیده شود. 


توجه به طبیعت و هنر


مهشید جوادی نقاش ماهری است و تابلوهای زیادی نقاشی کرده است. علاقه او به طبیعت را به راحتی می توان در نقاشی هایش هم دید. او فعال محیط زیست است و نسبت به حیوانات و طبیعت بسیار حساس است. 
یکی از کمپین هایی که مهشید جوادی در ان فعال بود کمپین حمایت از نهنگ های خلیج فارس بود .

مهشید جوادی در سریال آنام


بازی مهشید جوادی در فیلم هرتز


مهشید جوادی سال 98 سال پرکاری را پشت سرگذاشت او علاوه براینکه در سریال پربیننده بچه مهندس بازی کرد در فیلم هرتز نیز بازی کرد. این فیلم یک درام اجتماعی است که قصه موازی سه جوان است که هریک گرفتار مشکلات و معضلات اجتماعی شده و در مواجهه با آن مسیری متفاوت را دنبال می‌کنند.

 


مهشید جوادی در بیگانه ای با من است


مهشید جوادی در سریال بیگانه ای با من است نیز نقش آفرینی کرده است. این سریال که به جای سریال پربیننده از سرنوشت 3 پخش می شود نیز یک درام اجتماعی است. 

مهشید جوادی در سریال آنام


زندگی خصوصی


از وضعیت تاهل مهشید جوادی اطلاعاتی در دست نیست. او به شعر، موسیقی، طبیعت و نقاشی علاقه زیادی دارد و هوشنگ ابتهاج از شاعران مورد علاقه اوست. 

 

دیدگاه‌ها
بهار 1399/12/02
سلام خانم جوادی بازیتون عالی ایشالا همیشه به ارزوتون برسید

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.