2024/06/18
۱۴۰۳ سه شنبه ۲۹ خرداد
چرا پردیس پورعابدینی جایگزین ریحانه پارسا در سریال آقازاده شد

چرا پردیس پورعابدینی جایگزین ریحانه پارسا در سریال آقازاده شد

پردیس پورعابدینی بازیگر نقش راضیه در سریال آقازاده انتخاب تیم کارگردانی به جای ریحانه پارسا بود. قرار بود تجربه موفق تیم سریال پدر در آقازاده نیز باشد اما در آخرین روزها ریحانه پارسا حذف شد، همه چیز درباره این انتخاب را در این مطلب بخوانید

جامعه پویاپردیس پورعابدینی چهره معرفی شده از سوی سریال آقازاده که در نقش راضیه بازی می کند قرار نبود در این سریال باشد و قرار بود نقش او را ریحانه پارسا ایفا کند، در اخرین لحظات قبل از شروع فیلم برداری بهرنگ توفیقی و حامد عنقا تصمیم گرفتند ریحانه پارسا را حذف کرده و پردیس پورعابدیتی را جایگزین کنند.

سریال آقازاده از همان ابتدا نشان داد سریالی قوی، خوش و ساخت و تماشایی است. این سریال نسبت به سایر سریال‌های نمایش خانگی موضوعی متفاوت دارد و از بازیگران باتجربه و صاحب‌نام زیادی کمک گرفته است اما در میان آنها پردیس پورعابدینی که نقش راضیه یا مانلی را بازی می‌کند چهره‌ای جدید است.

 

ریحانه پارسا و همسرش مهدی کوشکی

 

ادامه همکاری تیم سریال پدر در سریال آقازاده

حامد عنقا و بهرنگ توفیقی همکاری‌های زیادی با هم داشته‌اند و اکنون در سریال آقازاده باز هم در کنار یکدیگر هستند. اوج همکاری این دو هنرمند سریال پدر بود که 4 بازیگر نقش اصلی آن را برعهده داشتند. مهدی سلطانی و لعیا زنگنه بازیگران باتجربه بودند و سینا مهرداد بازگیر جوان اما نه تازه‌کار این تیم بود و ریحانه پارسا نیز در این گروه چهره‌ای جدید محسوب می‌شد.

 

 

 

در سریال آقازاده علاوه بر همکاری دوباره عنقا و توفیقی، سه بازیگر از چهار بازیگر اصلی سریال پدر نیز حضور دارند اما خبری از ریحانه پارسا نیست. در حالی‌که با توجه به سن و سال او نقشی مناسب وی در این سریال وجود داشت.

 

عنقا و توفیقی ترجیح داده‌اند به جای ریحانه پارسا از چهره‌ای دیگر کمک بگیرند و این گونه است که پردیس پورعابدینی در این سریال حضور پیدا کرده و نقش مانلی یا همان راضیه را بازی می‌کند.

 

 

راضیه دختری است که از شهرستانی دیگر به تهران آمده و وارد سیستم کاری نیما با بازی امیر آقایی شده و نامش به مانلی تغییر کرده است. مانلی طعمه‌ای است که سر راه رقبا یا بدخواهان نیما قرار می‌گیرد و علیه آنها مدرک جمع می‌کند.

 

ریحانه پارسا و سینا مهراد

در این میان حامد جوانی معتقد و از سویی از نیروهای پلیسی- امنیتی است که روی پرونده نیما کار می‌کند. نیما نیز مانلی را سراغش می‌فرستد. در این میان حامد و راضیه عاشق هم می‌شوند و.... داستان تا مرگ مانلی ادامه پیدا می‌کند.

 

 

 

پردیس پورعابدینی با این‌که پیش از این تجربه جدی بازیگری سریال نداشته اما نشان داده در این حرفه توانا است. از سویی این اتفاق توانایی توفیقی را نیز در همکاری با چهره‌های تازه‌کار نشان می‌دهد.

 

پیش‌تر قرار بود ریحانه پارسا نقش راضیه (مانلی) را بازی کند. اما حواشی ایجاد شده در خصوص سریال پدر از سوی ریحانه پارسا و سایر مسایل باعث شد تا حامد عنقا و بهرنگ توفیقی تصمیم به جایگیزین کردن او بگیرند و پردیس پورعابدینی چهره جدید بازیگری ایران را به سینما معرفی کنند. عنقا و توفیقی در همه کارهای خود بسیار بی‌حاشیه کار کردند و اتفاقات پیرامون ریحانه پارسا باعث شد تا تصمیم بگیرند در این سریال از او استفاده نکنند. لازم به ذکر است  مهدی کوشکی ،همسر ریحانه پارسا در سریال آقازاده نقش آفرینی کرده‌است.

 

 

پردیس پورعابدیتی چهره معرفی شده از سوی سریال آقازاده که در نقش راضیه بازی می کند قرار نبود در این سریال باشد و قرار بود نقش او را ریحانه پارسا ایفا کند، در اخرین لحظات قبل از شروع فیلم برداری بهرنگ توفیقی و حامد عنقا تصمیم گرفتند ریحانه پارسا را حذف کرده و پردیس پورعابدیتی را جایگزین کنند.

سریال آقازاده از همان ابتدا نشان داد سریالی قوی، خوش و ساخت و تماشایی است. این سریال نسبت به سایر سریال‌های نمایش خانگی موضوعی متفاوت دارد و از بازیگران باتجربه و صاحب‌نام زیادی کمک گرفته است اما در میان آنها پردیس پورعابدینی که نقش راضیه یا مانلی را بازی می‌کند چهره‌ای جدید است.

 

پردیس پورعابدینی بازیگر نقش راضیه(مانلی) در سریال آقازاده

 

پیش‌تر قرار بود ریحانه پارسا نقش راضیه (مانلی) را بازی کند. اما حواشی ایجاد شده در خصوص سریال پدر از سوی ریحانه پارسا و سایر مسایل باعث شد تا حامد عنقا و بهرنگ توفیقی تصمیم به جایگیزین کردن او بگیرند و پردیس پورعابدینی چهره جدید بازیگری ایران را به سینما معرفی کنند. عنقا و توفیقی در همه کارهای خود بسیار بی‌حاشیه کار کردند و شاید اتفاقات پیرامون ریحانه پارسا باعث شد تا تصمیم بگیرند در این سریال از او استفاده نکنند. لازم به ذکر است  مهدی کوشکی ،همسر ریحانه پارسا در سریال آقازاده نقش آفرینی کرده‌است.

 

پردیس پورعابدینی و سینا مهراد در سریال آقازاده

 

درباره این‌که چرا ریحانه پارسا در سریال آقازاده حضور ندارد تاکنون اظهارنظری نشده است اما به نظر می‌رسد راه او و تیم عنقا- توفیقی از هم جدا شده است و شاید به همین دلیل است که فصل دوم سریال پدر نیز تاکنون ساخته نشده و خبری از آن نیست.

 

دیدگاه‌ها
😐 1399/11/29
خدایی خیلی عاقلن که ریحانه پارسا رو نیاوردن ولی پردیس پورعابدینی هم خوشگله هم عالیی بازی میکنه واقعا شانس اوردیم فیلم به این قشنگی حیف نبود یکی مثل ریحانه پارسا توش بازی کنه؟ من واقعا منتظر فیلمای بیشتر پردیس پورعابدینی هستم😍😄
بهاره 1399/10/30
خانم پور عابدینی خیلی خیلی عالی هستن وعالی نقش خودشون را ایفا کردند ، ریحانه پارسا اصلا بازیگر خوبی نیست
ناشناس 1399/09/08
اگه ریحانه پارسا بازی میکرد من اصلا این فیلمو نمیدیدم برای اینکه خیلی زیاد پر حاشیه ست همون بهتر ک بازی نکردو خانم پور عابدینی بازی کردن و عالی بودن
ناشناس 1399/09/07
به نظرمن ریحانه پارسا همینطور مانلی هست ولی نقش راضیه رو نمیتونست بازی کنه ..
ناشناس 1399/09/02
من یه دختر ۱۲ ساله هستم خیلی دوست دارم بازیگر بشم البته در یه فیلم بازی کردم
فاطمه 1399/09/02
نظر من این است که حامد عنقا و آقای بهرنگ توفیقی انتخاب درستی کردند خانم پارسا اصلا به نقش مانلی یا راضیه نمیومدن
مهتاب 1399/08/28
من بازی پردیس پور عابدینی رو بیشتر دوست دارم
مهتاب 1399/08/28
پردیس پور عابدینی در نقش راضیه لطیف تر و بهتر بازی کرده
مهتاب 1399/08/28
به نظر من خانم پارسا درنقش های یک دختر پولدار و مغرور خوب بازی میکند ولی در این فیلم پردیس پور عابدینی بازی بهتر و لطیف تری داشتند
..... 1399/08/23
به نظر منم خوب شد خانم ریحانه پارسا نقش مانلی رو باز نکرد چون اصلا به ریحانه این نقش نمیاد و خانم پردیس کارشون فوق العاده هست انتخاب عالی هست👍....

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.