2023/12/02
۱۴۰۲ شنبه ۱۱ آذر
بهترین روش آرایش چشم برای خانم های عینکی

بهترین روش آرایش چشم برای خانم های عینکی

این تصور که خانم های عینکی نمی توانند آرایش کنند غلط است. همه روشهایی که خانم های عینکی در آرایش چشم باید انجام دهند را در این مطلب بخوانید.

جامعه پویاخیلی از خانم ها تصور می کنند حالا که عینکی هستند بنابراین نمی توانند چشمانشان را آرایش کنند و زیبایی چشمانشان از پشت عینک دیده نمی شود. اما این یک تصور غلط است. فقط ارایش چشمان خانم های عینکی کمی متفاوت است.

آرایش چشم خانم های عینکی نسبت به خانم هایی که عینکی نیستند کمی متفاوت است اگر شما هم مجبور هستید عینک به چشم هایتان بزنید و از طرفی به آرایش چشم علاقه دارید.

 

آرایش چشم

برخی از خانم های عینکی به این دلیل که عینکی هستند بیخیال آرایش چشم میشوند اما عینک نباید شما را از آرایش چشم منصرف کند، آرایش چشم باعث میشود چشم های شما از پشت عینک بسیار زیباتر جلوه کنند.

 

 

آرایش چشم برای عینکی ها

مراحل آرایش چشم خانم های عینکی

- اولین کاری که خانم های عینکی برای آرایش چشم هایشان باید انجام دهند این است که پف و سیاهی زیر چشم ها را از بین ببرند برای این کار باید از کانسیلر استفاده کرد، کانسیلر یکی از لوازم آرایشی های پرکاربرد بین خانم های عینکی است زیرا تیرگی های اطراف چشم را مخفی میکند.

 

- خانم های عینکی باید به ابروهایشان اهمیت ویژه ای بدهند و همیشه آن ها را مرتب و خوش حالت نگه دارند، ریمل ابرو کمک بسیار زیادی به شما برای داشتن ابروهای زیبا میکند .

 

- اگر سعی کنید همیشه خط چشم نازک و ساده ای داشته باشید خیلی خوب است، خط چشم بیشترین تاثیر را در زیبایی چشم ها دارد مخصوصا برای خانم های عینکی داشتن خط چشم ضروری است.

 

چطور با عینک آرایش کنیم

خط چشم برای خانم های عینکی

- سایه چشم های ملایم برای شما مناسب تر از سایه چشم های تیره و پررنگ هستند، سایه چشم هایی به رنگ های روشن صورتی، کرمی، نقره ای و ... برای خانم های عینکی بسیار مناسب هستند.

 

- با ریمل های حجم دهنده و ضد آب به مژه هایتان حجم دهید و جذابیت چشم هایتان را دوبرابر کنید، حتی اگر هیچ آرایشی هم نداشته باشید ریمل به تنهایی میتواند چشم های جذابی به شما ببخشد.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.