2024/05/29
۱۴۰۳ چهارشنبه ۹ خرداد
ناگفته های محمدرضا رهبری از بازی روزبه حصاری بازیگران نقش جواد سریال بچه مهندس4

ناگفته های محمدرضا رهبری از بازی روزبه حصاری بازیگران نقش جواد سریال بچه مهندس4

محمدرضا رهبری بازیگر جدید نقش جواد جوادی در سریال بچه مهندس 4 در مصاحبه ای ناگفته های زیادی از خودش گفته است اینجا را بخوانید

جامعه پویا -حضور محمدرضا رهبری در سریال بچه مهندس 4 با حواشی همراه بود، محمدرضا رهبری وقتی وارد سریال بچه مهندس 4 شد تا نقش اصلی آن یعنی جواد جوادی را برعهده بگیرد که خبر از حذف روبه حصاری بازیگر اصلی آن تازه منتشر شده بود. 
با اینکه حضور محمدرضا رهبری با حواشی همراه بود اما به نظر می رسد او هماهنگی خوبی با تیم بچه مهندس چهار پیدا کرده است. مصاحبه او با روزنامه جام جم را اینجا بخوانید. 

سریال بچه مهندس
 

مهشید جوادی از مرضیه میگوید

مهشید جوادی، بازیگر نقش مرضیه در پاسخ به این پرسش که مخاطبان در فصل قبلی این نقد را داشتند که مرضیه خیلی مثبت مطلق است، آیا این شخصیت همچنان در فصل چهارم هم به این شکل است یا نه، تاکید می‌کند: گرچه مرضیه در فصل سوم مثبت بود اما گاهی می‌دیدیم او هم مثل هر فرد دیگری اشتباهاتی می‌کند. در فصل چهارم مرضیه با اتفاقاتی روبه‌رو می‌شود و همین باعث می‌شود که اشتباهاتی داشته باشد البته خیلی بیشتر نمی‌توانم توضیح بدهم چون قصه لو می‌رود اما به نظرم جذابیت قصه در فصل چهارم بیشتر از سوم است و من هم شخصا مرضیه را در فصل چهارم بیشتر دوست دارم و اتفاقاتی که مرضیه با آنها مواجه می‌شود باعث خواهد شد از او واکنش‌های متفاوتی هم ببینیم.

 

وی درباره این‌که مرضیه تا چه میزان با دختر امروزی مطابقت دارد، می‌گوید: مابه‌ازاهای مرضیه کم نداریم در جامعه البته نقش مرضیه در فصل سوم خیلی نبود اما در فصل چهارم پررنگ‌تر است و همین جذابیت را برایم بیشتر کرده است.

 

این بازیگر با اشاره به این‌که فصل سوم این سریال همچون یک مخاطب دنبال می‌کرد، می‌افزاید: همیشه خودم را جای مخاطبان می‌گذارم و کارهایم را می‌بینم چون دلم می‌خواهد از تماشای سریال لذت ببرم. امیدوارم مخاطبان از تماشای فصل چهارم سریال هم چون فصل‌های قبلی لذت ببرند. در این فصل بازیگران جدید خوبی هم اضافه شدند و قصه چالش‌های خودش را دارد. من هم با جان و دل نقش مرضیه را بازی می‌کنم.

محمدرضا رهبری در نقش جواد در بچه مهندس

جوادی در پاسخ به این سوال که تغییر کارگردانان منجر به تغییر راکورد بازی‌تان نشده، می‌افزاید: نه، به هیچ‌وجه مشکلی نداریم. همانقدر که کار با آقای غفاری را دوست دارم از کارکردن با آقای کاوری هم لذت می‌برم.

 

شخصیت جواد خیلی به من نزدیک است


حرف های محمدرضا رهبری را هم درباره نقش جواد جوادی بخوانید:

 

*شما در فصل چهار این مجموعه نقش جواد جوادی را بازی می‌کنید. چقدر با فضای این کار آشنا بودید یا پس از این‌که به شما این نقش پیشنهاد شد تصمیم گرفتید کار را ببینید و با فضای آن آشنا شوید؟

من سه فصل قبلی سریال را کامل ندیده بودم. چون همه‌چیز خیلی اتفاقی شد. دو روز بعد از این‌که با من درباره این نقش صحبت شد، مقابل دوربین رفتم. احساس می‌کنم این شخصیت به خودم نزدیک است. برخی مواقع نقش‌هایی پیشنهاد می‌شود که از خودم دور است و باید برای رسیدن به آن نقش تلاش کنم. اما خصوصیات اخلاقی جواد و هر آنچه که به این شخصیت مربوط می‌شود، به من نزدیک است و راحت‌تر می‌توانم با آن همسو شوم. بنابراین فکر می‌کنم خیلی کار سختی را در پیش ندارم. چون جواد آدم آرام و درونی است و گاهی خطا و اشتباه هم دارد و به موقع عصبانی هم می‌شود و از خودش خشونت نشان می‌دهد. سعی می‌کنم شخصیتی را خلق کنم که از خود من فاصله داشته باشد. احساس می‌کنم همه چیز خوب و درست پیش می‌رود. آقای وارسته هم فیلمنامه خوبی نوشته‌اند و فکر می‌کنم نسبت به فصل‌های قبلی خیلی پرچالش‌تر است. حتی این موضوع برداشت بقیه هم بوده و فقط نظر شخصی من نیست. چون در فصل قبل بیشتر به مسائل کاری جواد و شخصیت‌های دیگر پرداخته شده ولی در این فصل مسائل عاطفی و احساسی را بیشتر می‌بینیم.

سریال بچه مهندس

*اشاره کردید که این نقش خیلی به شما نزدیک است. پس برای بازی در بعضی سکانس‌ها هم با چالش روبه‌رو نبودید.

اتفاقاتی برای جواد جوادی در طول داستان می‌افتد که نمی‌توانم بگویم. چون داستان لو می‌رود. اما خب اتفاقاتی است که برای من در زندگی نیفتاده و به همین دلیل ممکن است بازیگر را وارد چالش کند. چون با موقعیت‌هایی مواجه می‌شوم که در زندگی خودم تجربه نکردم که از این نظر من را به چالش می‌کشاند.

 

*منظورم این است که صحنه‌ای بود که به لحاظ حسی و عاطفی درگیرتان کند؟

نمی‌توانم بگویم درگیرم نکرده. اما هر آنچه که بوده برای من جذاب بوده و به خوبی اجرا شده. خداراشکر روند رو به جلویی را هم داریم و فکر می‌کنم همین روند ادامه پیدا خواهد کرد.

 

*این نقش را در فصل۳ روزبه حصاری بازی کرده بود و بنا به دلایلی شما جایگزین شدید. بنابراین شما بازی آن بازیگر را دیده بودید که بخواهید راکورد شخصیت جواد را حفظ کنید؟

من اعتقادی به این موضوع ندارم که همان اکت و بازی را باید داشته باشم که بازیگر قبلی داشت. من آدم دیگری هستم با یک استایل و بازی و بیان دیگر. البته ترجیح می‌دهم عین بازیگر قبلی بازی نکنم. درست است که کار در ادامه همان قبلی است اما به نظرم دلیل نمی‌شود مثل آن بازیگر بازی و نگاه کنم یا راه بروم. با این حال با وجود تفاوت‌هایی که داریم، جنس بازی‌مان یکی است.

جواد در سریال بچه مهندس

*کارگردان چقدر دست‌تان را برای خلق نقش در کار باز گذاشته است؟

آقای کاوری بازیگر را خیلی رها نمی‌کند. در عین حال از پیشنهادها هم استقبال می‌کند. از اتفاقاتی که ممکن است من به عنوان بازیگر در لحظه خلق کنم؛ بنابراین دست بازیگر را نمی‌بندد و راهنمای خیلی خوبی است البته کار ما تیمی است و هیچ کسی نمی‌تواند بگوید بهترینم و من باعث شدم کار دیده شود. همه به همدیگر کمک می‌کنیم. ممکن است من پیشنهادی را به کارگردان بدهم و قبول نکند یا ایشان پیشنهادی بدهد و من وارد چالش شوم اما همکاری خوبی داریم و فکر می‌کنم کار، خروجی خوبی هم داشته باشد.
 

 

دیدگاه‌ها
کیمیا 1400/03/28
سلام ظهر تون بخیر من میگم که اقای حصاری قشنگ بازی کرده وبچه مهندس سه جذاب تر از بچه مهندس چهار هستش ممنون😍
کییییییممیا 1400/03/27
سلام ببخشید که مراحمتون شدم من یه پیام دیگه ای هم دارم که اینه من بازی اقای رهبری رو تو فصل چهارمش دوس نداشتم چون خیلی خشک بازی کرده اقای حصاری قشنگ تر از اقای رهبری بازی کرده بچه مهندس سه قشنگ تر از بچه مهندس چهار🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌷🌷🌷
کیمیا شادی 1400/03/27
به نظر من اقای رهبری قشنگ در سریال بچه مهندس۴بازی نکرده ولی اقای حصاری در فصل قبلی قشنگ تر از اقای رهبری بازی کرده اند نظر فریده جون هم درسته فصل قبلی جذاب تر از فصل چهار بود ولی فصل چهارش پلیسی شده از قسمت اولش هم پلیسیه
f 1400/03/01
به نظر من محمدرضا رهبری خیلی خوب نقشش رو ایفاکرده لطفا بچه مهندس پنج رو هم بسازید با تشکر🌹
مریم گل 1400/02/17
به نظر من زود قضاوت نکنید آقای رهبری تجربه بازیگری دارند و خیلی خیلی هر چقدر بگم بازم کمه به این نقش میان خیلی ممنون از آقای سعدی و آقای کاوری که آقای رهبری رو برای نقش جواد جوادی انتخاب کردند به نظرم آقای رهبری شخصیتاش مثل جواد و خیلی طبیعی و ساده و خوب بازی میکنند حالا قسمت امشب ببینیم جواد از کما در میاد یا نه ؟ واقعا که آقای رهبری تونستند خوب بازی کنند خیلی خیلی خیلی چند پیام هم براتون فرستادم لطفا اگه خواستید سریال بچه مهندس فصل ۵ هم بسازید آقای رهبری بزارید نقش جواد جوادی رو بازی کنه چون خیلی خوب بازی میکنه از تمامی بازیگران و عوامل سریال بچه مهندس فصل چهارم خیلی متشکرم و امیدوارم در صحت سلامتی باشند به امید دیدار تا پیام دیگر
یه طرفدار 1400/02/15
اقای رهبری خیلی خیلی خوب بازی میکنه حتی از اقای حصاری هم بهتر ولله .بعضی ها از روی احساسات تصمیم می گیرن و اصلا بازی فرد رو نمی بینن اول بازی اقای رهبری رو ببینید بعد قضاوت کنید
moradi 1400/02/15
آقای رهبری خیلی خوب بازی میکنه لطفا ۵روهمبسازیدوآقای رهبری نقش جوادی روداشته باشه
فریده 1400/02/13
سلام به خانم هستی باید عرض کنم این فصل بیشتر شبیه سریال پلیسی شده حتی این فصل مثل فصل ۳ جذاب نیست چون نه دوستاش هستن نه رفیق قدیمیش رسول هیچکی اینقدر ذوق داشتیم چی شد اقای رهبری خوب هستندولی به اندازه حصاری نه و شاید قیافه نوجوونی به اقای رهبری بخوره ولی الان بحث سر قیافه نیس سر بازی کردنه! و لطفا در مورد اقای حصاری زود قضاوت نکنید همچنین اقای رهبری
Hasti💜 1400/02/12
سلام لطفا اینقدر زود قضاوت نکنیدآقای رهبری درمدت کمی ایفای نقش کردند وکارگردان آقای رهبری روانتخاب کرد وشخصیت رو تغیر داد لطفا به هیچ بازیگری توهین نکنید تازه آقای رهبری که خیلی به نقش جوادی می خوره (قیافه)وخوب بازی میکنند
ناشناس 1400/02/11
چرا ما مردم ایران اینجوری هستیم ؟ ای بابت حتما نشده که اقای حصاری نیومدن حالا به نظر من اقای رهبری خیلی بهترن. از نظر من زیباتر هم بازی می کنند راستی نقش بهروز هم عالیه و خیلی طنزه

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.