2024/07/14
۱۴۰۳ يکشنبه ۲۴ تير
جزئیات  قتل فجیع سه طلافروش اصفهانی

جزئیات قتل فجیع سه طلافروش اصفهانی

سه مرد طلافروش اصفهانی برای معامله به کازرون رفته بودند که به قتل رسیدند. جزییات این قتل هولناک را در این مطلب بخوانید.

جامعه پویا- سه مرد میانسال اصفهانی که برای انجام معامله طلا با یک تاجر کازرونی به این شهر رفته بودند،به طرز هولناکی به قتل رسیدند.پلیس در حال تحقیق برای یافتن ردی از عامل این جنایت است.

ساعت نزدیک چهار بامداد سه شنبه بود که صدای شلیک های پی در پی گلوله خواب را از چشمان نگهبان یکی از باغ های اطراف کازرون ربود.

مرد نگهبان سراسیمه خودش را به کوچه باغ رساند، اما در گرگ و میش اول صبح،کوچه در سکوت و خلوتی فرو رفته بود.

 

 

نگهبان اما نمی توانست به صدایی که از باغچه مجاور محل زندگی اش شنیده بود، بی تفاوت باشد برای همین با مالک باغچه تماس گرفت و گفت: از ملک شما صدای شلیک گلوله شنیدم.

مالک باغ روز قبل، آنجا را چند روزی به سه تاجر اصفهانی اجاره داده بود و این اولین بار نبود که مردان میانسال اصفهانی در سفر به کازرون این باغ را برای چند روزی که مسافر بودند، اجاره می‌کردند.

 

 

مالک باغ چند بار با تلفن همراه مسافران تماس گرفت، اما جز بوق آزاد بی جواب چیزی نصیبش نشد و همین کافی بود برای این‌که بی تردید راهی باغ شود.

به باغ که رسید چندین بار زنگ را فشرد، اما کسی در را باز نکرد.ناچار کلید را در قفل چرخاند و به آرامی وارد شد.

در محوطه باغ همه چیز آرام و عادی بود.ماشین مسافران هم سر جایش پارک بود.

اما وارد اتاق که شد، جسد غرق در خون مسافران را دید که به ضرب گلوله به قتل رسیده بودند.

مالک باغ سریع با فوریت های پلیس 110تماس گرفت و موضوع قتل هولناک سه تاجر را اطلاع داد.

 

قتل سه طلافروش اصفهانی

حجت الاسلام انصاری فرد،دادستان کازرون در مورد این جنایت در گفت‌وگو با جام جم توضیح داد:«حادثه در باغى  نزدیکی دانشگاه آزاد اسلامی اتفاق افتاده است.مقتولان سه مرد بالای ۶۰ سال هستند که نزدیک به ۳۷ سال است برای انجام معاملات طلا با طلافروشان کازرونی مبادله کاری داشتند و در سال بارها به کازرون می‌آمدند.هر بار هم در همین باغ محل وقوع قتل ساکن می‌شدند.با توجه به این‌که ماشین مقتولان و اموال و طلاهایی که همراه داشتند، دست نخورده در محل مانده بود، می‌توان نتیجه گرفت که انگیزه عامل یا عاملان جنایت سرقت نبوده است.»

 

 

وی افزود: «مقتولان با یکی از طلافروشان کازرون قرار کاری داشته‌اند و سفر اخیر آنها برای همین قرار بوده است.»

سرهنگ عبادی نژاد ، رئیس پلیس كازرون هم با اشاره به شایعات فضاى مجازى در رابطه با این قتل گفت:«چند روز قبل در یک مغازه تعویض روغنی در کازرون سه نفر بر اثر گازگرفتگی جان خود را از دست داده‌اند.مرگ آن افراد ارتباطی با قتل سه مرد اصفهانی ندارد و شایعات منتشر شده در فضای مجازی در مورد ارتباط این دو اتفاق کذب است.»

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.