2024/02/25
۱۴۰۲ يکشنبه ۶ اسفند
نامه خانواده مهرداد میناوند برای مردم از روزهای رنج او و تلاش پزشکان

نامه خانواده مهرداد میناوند برای مردم از روزهای رنج او و تلاش پزشکان

خانواده مهرداد میناوند نامه ای خطاب به مردم ایران نوشتند و از روزهای دردناکی که او به خاطر کرونا داشت صحبت و از کادر درمان تشکر کردند.

جامعه پویا -خانواده مهرداد میناوند ، پس از حاشیه های ایجاد شده برای دکتر هاشیمان توسط میثاقیان مجری تلویزیون بیانه ای صادر کردند و از روزهای سخت بیماری مهرداد و تلاش دکتر هاشمیان نوشتند. 
در این بینانیه که بهنام ابوالقاسم پور آن را منتشر کرده آماده است :

بنام خدا
مهرداد عزیز برای این می نویسیم تا حقی از آنهایی که بدون کوچکترین ادعا برایت زحمت کشیدند به گردنمان نباشد. خانواده ی ما از نزدیک شاهد دوستی آقای دکتر هاشمیان و مهرداد بودند. مهرداد همیشه دوست داشت تا جایی که از دستش برمی آید در مورد کرونا اطلاع رسانی کند و حتی برای تشکر از کادر درمان لایوی هم با دکتر هاشمیان انجام داد. زمانی که مهرداد در بیمارستان لاله بستری شد هم خود ایشان تاکید داشتند، هم ما و همینطور پیشکسوتان و جامعه ورزشی مخصوصا آقایان علی پروین،علی کریمی، بهنام ابوالقاسم پور و نیز آقای عادل فردوسی پور و آقای شیرینی با آقای دکتر هاشمیان تماس گرفتیم و آقای دکتر قبول زحمت کردند به تیم درمان کمک کنند با آنکه ایشان از کادر بیمارستان نبودند.

بیشتر بخوانید: ناگفته هایی از زندگی مهرداد میناوند و عکسی از مراسم عروسی اش

 همان پنجشنبه ای که حال مهرداد بسیار وخیم بود دکتر به بیمارستان آمد و آن روز با تلاش های فراوان بخیر گذشت. ما روزهای بسیار پر استرسی را سپری کردیم ولی در تمام این مدت نه تنها از دکتر هاشمیان نرنجیدیم بلکه هر وقت از ایشان توضیحی خواستیم برادرانه و با تواضع کامل جوابگوی ما بودند و برایشان شب و روز فرقی نداشت و در هر وقت که لازم بود در بیمارستان حاضر می شدند.

در این روزهایی که جناب دکتر هاشمیان مورد انتقاد قرار گرفتند بر خود واجب دانستیم از زحمات بی دریغ دکتر هاشمیان و کادر درمان تشکر کنیم چرا که ما به خوبی دیدیم که دکتر هر کاری از دستش بر می آمد انجام داد ولی حکمت روزگار این چنین بود. ما به نوبه خود هم از دکتر هاشمیان و هم از تمام عزیزانی که در روند درمان کمک کردند و هم بعد از این اتفاق ناگوار در کنارمان بودند تشکر می کنیم و از دوست داران مهرداد عزیز خواهش می کنیم به این حواشی توجهی نداشته باشند که مبادا این اتفاقات موجب دلسردی کادر درمان شود.

بیشتر ببینید: ببینید؛ضجه های نوعروس مهرداد میناوند و وداع بزرگان فوتبال با چپ پای جادوگر

 بیماری کرونا هنوز درمان قطعی ندارد و ما هر روز شاهد فوت ده ها هم وطن پیر و جوان در کشور هستیم امیدواریم با رعایت بیشتر پروتکل های بهداشتی از شر این بیماری مصون بمانیم.
مهرداد میناوند هشت بهمن ماه سال جاری براثر ابتلا به کرونا درگذشت یک هفته پس  از او یار دیرینش علی انصاریان که هر دو در یک مکان به کرونا مبتلا شده بودند در بیمارستام فرهیختگان درگذشت.

میثاقیان مجری برنامه ورزش  سه دو شب پیش با لحنی تند در برنامه علیه دکتر هاشمیان صحبت کرده و کارهای او را خودنمایی عنوان کرده بود. این حرکت میثاقیان باعث شد تا جامعه ورزشی و مردم به حرفهای او انتقادات تندی بکنند.
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.