2024/06/22
۱۴۰۳ شنبه ۲ تير
خلاصه داستان عاشقانه سریال وفا و زمان پخش و تکرار آن

خلاصه داستان عاشقانه سریال وفا و زمان پخش و تکرار آن

سریال وفا یک داستان عاشقانه است که میان یک پسر یهودی و یک دختر لبنانی اتفاق می افتد. این سریال عاشقانه جاسوسی، ساخته محمد حین لطیفی است و هانیه توسلی و پوریا پور سرخ در ان بازی می کنند

جامعه پویاسریال وفا که از جمله سریال های عاشقانه ،جاسوسی ساخته محمد حسین لطفی است ،با پایانی متفاوت نظر مخاطبان را به خود جلب کرده است.

سریال وفا با بازی ،هاینه توسلی، پوریا پور سرخ، فرهاد قائمیان و فرهاد اصلانی از جمله سریالهای خوش ساخت و خاص تلویزیون بود که در دهه هفتاد از شبکه 3 سیما پخش شد.

 

هانیه توسلی در سریال وفا

این سریال اولین حضور پوریا پورسرخ در نقش ژوبین پسر یهودی بود که پدر و مادرش را در یک بمب گذاری از دست داده و دچار مشکلات شدید روحی و روانی شده بود.

 

پوریا پور سرخ در سریال وفا

براساس داستان این سریال ژوبین در لبنان با دختری به نام وفا آشنا شده و به او دل می بندند و این اغاز سریال عاشقانه جاسوسی وفا است.

این سریال به دلیل بازی متفاوت فرهاد قائمیان و هانیه توسلی بسیار مورد توجه قرار گرفت. این دو از استانداردهای بازی در سیما بسیار بالاتر بودند و نقش متفاوت و گریم و طراحی لباس خاص در این سریال توجه افراد زیادی را به خود جلب کرد.

پایان غم انگیز این سریال البته یک پایان غافلگیرکننده و غیر کلیشه ای داشت و به همین دلیل هم تکراری نشد.

 

ساعات پخش و تکرار سریال وفا

ساعت پخش و تکرار

سریال وفا، از دو‌شنبه ۲۷ مرداد، هر روز ساعت ۱۹ از آی‌فیلم فارسی پخش و در ساعت ۳ بامداد و ۱۱ روز بعد بازپخش می‌شود. این سریال در لبنان نیز پخش شده و مورد استقبال قرار گرفته است. 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.