2024/07/15
۱۴۰۳ دوشنبه ۲۵ تير
مجید صالحی از شغل همسرش گفت

مجید صالحی از شغل همسرش گفت

مجید صالحی درباره شغل همسرش توضیحاتی داد و نحوه آشنایی با همسرش را توضیح داد. اینجا را بخوانید

جامعه پویا -مجید صالحی بازیگر و کمدین کشورمان که حضورش در برنامه دورهمی حاشیه ساز شده است درباره شغل همسرش و نحوه آشنایی با او توضیح داد. 

 


مجید صالحی در اینستاگرامش نوشت: 

رامینه عزیز، رفیق همیشگی                            

روز جهانی زن بر تو مبارک

از اینکه سالها همیشه دوست و همراه خوبی بودی و هستی و در طول زندگی حتی در غیاب من که حاصل اجبار شرایط کاری بود تمام توجه و محبتت رو معطوف فرزندانمون کردی واقعا سپاسگزارم. امیدوارم همچنان برای اعتلای هنرها و توانمندی های خود بکوشی.

همسر مجید صالحی

 

در پی دایرکت ها و کامنتای نگران های همیشه در صحنه که پرسیدند ما بالاخره نفهمیدیم چطور ازدواج کردید؟

در پاسخ باید بگویم راستش ما هم مثل اغلب ازدواج ها با هم آشنا و دوست شدیم ( و البته پیش از بیماری مادر مرحومه بنده )بعد این دوستی هر روز شیرین و شیرین تر شد  و روزی پیشنهاد ازدواج دادم و ( البته صد در صد ایشون هم با خودشون گفتند؛ چه کسی آقا تر، باحال تر، جذاب تر، بامزه تر، دوست داشتنی تر از مجید) از شوخی گذشته ایشون پذیرفتند، ازدواج کردیم.
مجید صالحی در برنامه دورهمی گفته بود که هنگام مریضی مادرش، همسر او کمک حال خانواده او بود و از آن پس در فضای مجازی بسیاری از کاربران او را پرستار مادر مجید صالحی می دانستند که این موضوع توسط مجید صالحی تکذیب شد.

مجید صالحی در رابطه با شغل همسرش گفت که تخصص و تحصیلات او مترجمی زبان انگلیسی است و کار دکور کیک انجام میدهد
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.