2024/05/27
۱۴۰۳ دوشنبه ۷ خرداد
بیوگرافی کامل بیاینا محمودی بازیگر نقش شارلوت در سریال گاندو 2

بیوگرافی کامل بیاینا محمودی بازیگر نقش شارلوت در سریال گاندو 2

بیاینا محمودی بازیگر نقش شارلوت در سریال گاندو 2 است بیوگرافی او را اینجا بخوانید.

جامعه پویا -بیاینا محمودی بازیگر دهه 70 تئاتر است که با سریال گاندو 2 وارد تلویزیون ایران شد. 

 


بیاینا محمودی بازیگر را چند سالی است آغاز کرده است او علاوه بر بازیگری در موسیقی نیست دستی دارد  و حوزه موسیقی تئاتر نیز کار کرده است. 
بیاینا محمودی در 5 نماش با نام های آرش، در انتظار نمایش، نگو نیست بگو نمی بینم، پایان بازی و آندورا درخشیده است. علاوه بر این در فیلم تئاتر آرش به کارگردانی گلچهر دامغانی نیز بازی کرده است. سریال گاندو 2 اولین کار تلویزیونی اوست . 

بیاینا محمودی


بیاینا محمودی علاوه بر بازیگری معلم نیز هست و یک مترجم برجسته زبان نیز هست. او همچنین در فیلم کوتاه تردید نیز نقش آفرینی کرده است. 
تسلط بیاینا محمودی به زبان انگلیسی یکی از دلایل انتخاب او به عنوان بازیگر در سریال گاندو 2 بود. او در این سریال یکی از نقش های اصلی را بازی می کند و در کنار پیام دهکردی که نقش مایکل هاشمیان را برعهده دارد نقش شارلوت را بازی می کند. بیاینا محمودی به خوبی انگلیسی صحبت می کند. 

 


سریال گاندو یک سریال جاسوسی است که فصل اول آن یک سال قبل پخش شد و واکنش های زیادی داشت. از جمله واکنش های آن را محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه به ماجرای پرونده مایکل هاشمیان که از روی پرونده جیسون رضاییان نوشته شده بود نشان داد .

بیاینا محمودی در گاندو 2


در فصل اول گاندو تیم امنیتی یک نهاد نظامی به یک پرونده جاسوسی ورود کرده به نزدیکان مقامات هم می رسد. 
بیاینا محمودی در فصل قبل حضور نداشت اما در این فصل در کنار پیام دهکردی نقش آفرینی خواهد کرد. 
او هرچند در فضای مجازی فعال است اما از زندگی خصوصی خود چیزی منتشر نکرده است و عکس های او مربوط به بازی هایش است. 
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.