2021/08/01
۱۴۰۰ يکشنبه ۱۰ مرداد
بیوگرافی کامل اشکان دلاوری بازیگر نقش فرشید در سریال گاندو2

بیوگرافی کامل اشکان دلاوری بازیگر نقش فرشید در سریال گاندو2

اشکان دلاوری بازیگر در سریال گاندو است. بیوگرافی کامل او را اینجا بخوانید

جامعه پویا -اشکان دلاوری زادهٔ ۱۹ اسفند ۱۳۷۰ در تهران بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است که کار خود را با فیلم زیر پای مادر آغاز کرد. او دارای لیسانس معماری و لیسانس نمایش - بازیگری از دانشگاه آزاد اسلامی است. 

 


اشکان دلاوری کار بازیگری را با تئاتر آغاز کرد. هرچند برادرش  امیررضا دلاوری بازیگر سینما و تلویزیون در پیشرفت او نقش داشت اما تلاش بسیار زیادی اشکان دلاوری پل های موفقیت را برای او باز کرد. 

 

اشکان دلاوری در سریال گاندو
اشکان دلاوری در سال 96 دو سریال مهم بازی کرد که زندگی کاری او را دگرگون کرد. آثار مهم اشکان دلاوری در این سال، بازیگری در سریال ستارخان به کارگردانی محمدرضا ورزی و سریال ایراندخت به کارگردانی محمدرضا ورزی محسوب است. 

 


اشکان دلاوری سال 1396 سریال ستارخان نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با محمدرضا ورزی همکاری داشته است. اشکان دلاوری توانست با بازی در سریال ستارخان تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر سام قریبیان، سعید نیک‌پور، عبدالرضا فیاضی و عزت‌الله مهرآوران بر تجارب او افزود.
اشکان دلاوری برادر کوچکتر امیررضا دلاوری است. شباهت چهره آنها و رنگ روشن مو و چشم هایشان باعث می شود حتی اگر آنها هم درباره برادری چیزی نگویند بیننده خودش متوجه این موضوع بشود. امیررضا دلاوری بازیگر با سابقه ایرانی است که در سالهای اخیر با بازی در سریال وارش بسیار خوش درخشید. 

 

بیوگرافی اشکان دلاوری
زندگی خصوصی اشکان دلاوری

 


اشکان دلاوری کوچکترین فرزند خانواده است. او دو برادر به نام های احسان و امیررضا دارد که هردو کار هنری می کنند و موسیقی را به خوبی بلد هستند. آنها در تهران زندگی می کنند و بچه ها همگی در تهران به دنیا امده اند. 
پدرش بازنشسته نیروی هوایی است و مادرش معلم است. اشکان به برادرزاده اش دیار علاقه بسیار زیادی دارد و رابطه بین عمو برادرزاده خیلی رابطه قوی است. دیار دختر امیررضا دلاوری است. 

 


بازی در سریال گاندو2


اشکان دلاوری در سریال گاندو2 که یک سریال پرچالش و بحث برانگیز بود بازی کرده است. او در این سریال نقش یک مامور امنیتی به نام فرشید را بازی می کند که به همراه همکارانش دنبال جاسوس هستند. 

 

شانی کالا
پوشاک باسلام
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.