2021/04/20
۱۴۰۰ سه شنبه ۳۱ فروردين
نفیسه روشن دوباره ازدواج کرد

نفیسه روشن دوباره ازدواج کرد

نفیسه روشن با انتشار عکسی خبر از ازدواج مجدد داد. جزئیات را اینجا بخوانید

جامعه پویا -نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار استوری از حلقه ازدواجش و نوشتن یک متن عاشقانه خبر ازدواجش را علنی کرد و نیم رخی از شوهرش را منتشر کرد. 

 


نفیسه روشن متولد اردیبهشت ماه سال 61 است و و لیسانس حقوق دارد . او تنها دختر خانواده است و دو برادر دارد. نفیسه روشن چند سال قبل با یک خلبان ازدواج کرد اما سال گذشته خبرجدایی از شوهرش را علنی کرد . او با انتشار پستی نسبت به بیماری که گرفتار شده بود گلایه کرد و آن را دلیل آزارهای فردی عنوان کرد. هرچند گفته می شد مقصود نفیسه روشن همسر سابقش است اما نفیسه روشن این موضوع را رد کرد و گفت که نسبت به شوهر سابقش احترام زیادی قائل است و دیگران آنها را جدا کرده اند. 

 


شروع فعالیت تلویزیونی او را می توان بازی در سریال ” روزهای بیادماندنی ” به کارگردانی همایون شهنواز در تابستان 1382 دانست .اشتغال به تحصیل در مقطع لیسانس علت اصلی کم کاری وی در این سالها بود ، اما پس از پایان تحصیلات دانشگاهی خود ، دامنه فعالیتش را گسترش داد. در پائیز سال 1382 در سریال “بچه های خیابان ” به کارگردانی همایون اسعدیان ایفای نقش کرد که این تجربه را یکی از بیادماندنی ترین کارهایش می داند .پس از آن در پائیز 1383 ، پیشنهاد کیانوش عیاری برای حضور در سریال ” روزگار غریب ” را پذیرفت و به گروه عیاری پیوست تا برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیافزاید. نفیسه روشن همچنین در فیلم های چک نسترن ، انسان ،مادر زن سلام ،شاخه گلی برای عروس بازی کرده است. 

نفیسه روشن ازدواج کرد


او با انتشار عکسی از حلقه ازدواجش، ازدواجش برای دومین بار را علنی کرد و متنی عاشقانه برای شوهر جدیدش نوشت. 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.