2024/04/16
۱۴۰۳ سه شنبه ۲۸ فروردين
معمای جدید در سریال عاشقانه دل؛ آیا آرش  قاتل می شود؟

معمای جدید در سریال عاشقانه دل؛ آیا آرش قاتل می شود؟

سریال دل که بازیگران بنامی دارد ،وارد فاز جدیدی شده و با عکسی که کارگردان آن منتشر کرده به نظر می رسد باید منتظر یک معمای جدید بود

جامعه پویا -ازدواج رستا( با بازی ساره بیات) و نکیسا(کوروش تهامی) داستان سریال دل وارد فاز جدیدی شد و حالا آوا (یکتا ناصر) عشقش را به آرش(حامد بهداد) ابراز کرده است و بخشی از راز علت مفقود شدن رستا در شب عروسی با آرش برملا شده است.

 
درحالیکه داستان به سمت جنگ تمام عیار نکیسا و آرش برای به دست آوردن رستا پیش می رود، منوچهر هادی عکسی از پشت صحنه سریال دل منتشر کرده که دستان آرش را خون آلود در حالیکه روی زمین افتاده است نشان می دهد.


این امر گمانه زنی هایی را میان طرفداران سریال دل به وجود آورده است ،برخی در کامنت هایی که برای منوچهر هادی کارگردان این سریال گذاشته اند از او سوال کردند آیا آرش دست به قتل نکیسا زده است؟

 

سریال دل


این عکس می تواند سناریوهای مختلفی را درباره سریال دل و سرنوشت آرش رقم بزند. یکی از این سناریوها کینه ای عمیق است که آرش از آوا به دل گرفته و متوجه می شود که اگر رستا حالا در زندگی او نیست نقشه ای بوده که آوا برای برهم زدن عشق آنها کشیده است و حالا در صدد انتقام از اوا برامده و او را به قتل رسانده است.


داستان دیگری که برای این دستهای خون آلود می توان نوشت همان چیزی است که بسیاری از بینندگان گفته اند؛ آرش با نکیسا درگیر شده و او را به قتل می رساند تا رستا را از دست فردی که به او تجاوز کرده نجات دهد و اینطور راز نکیسا نیز لو می رود. 

حامد بهداد در سریال دل


اما سناریوی دیگری نیز مطرح است و آن اجیر کردن شخصی برای به قتل رساندن آرش است. قتل آرش می تواند از سوی هرکدام از شخصیت های درگیر در این عشق آتشین اتفاق بیفتد. انگیزه این قتل هم از سوی نکیسا وجود دارد چراکه با آرش در یک رقابت عشقی است و دروغی بزرگ به معشوق گفته ،هم می تواند از طرف آوا اتفاق بیفتد .

چراکه از سوی آرش پس زده می شود.شاید هم از سوی کسانی به آرش حمله شود که با پدرش دشمنی دارند.
اما نکته اینجاست که شاید منوچهر هادی یک شگفتانه برای مخاطبان داشته باشد و باید منتظر یک اتفاق جدید در این داستان باشیم 

 

دیدگاه‌ها
سهیلا 1400/07/02
سلام به نظرتون آرش می ره تو کما ( ICU ) اگه بره رستا ، توران ، اتابک ، رابی سکته می کنند . 🥺🥺🥺
مهدیه 1399/09/20
عالی

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.