2024/04/17
۱۴۰۳ چهارشنبه ۲۹ فروردين
قسمت آخر سریال احضار کی پخش می شود

قسمت آخر سریال احضار کی پخش می شود

دو قسمت آخر سریال احضار پخش می شود. جزئیات را اینجا بخوانید

جامعه پویا -سریال احضار که پربیننده ترین سریال شبهای رمضان 1400 شده بود با یک وقفه روبه رو شد و دو قسمت پایانی آن پخش نشد. حالا سیما فیلم اعلام کرده این دو قسمت را پخش خواهد کرد. 
قرار است جمعه 31 اردیبهشت ماه خلاصه ای از قسمت های قبل پخش شود و شنبه و یکشنبه دو قسمت پایان احضار پخش شود. 

با تکمیل مراحل پایانی تولید مجموعه تلویزیونی «احضار»، دو قسمت آخر این سریال شنبه و یکشنبه روی آنتن می‌رود و خلاصه‌ای از قسمت‌ها نیز جمعه پخش خواهد شد.

به گزارش سیمافیلم، به دلیل حجم زیاد سکانس‌های تصویربرداری شده در زمانی بیش از ۹۰ دقیقه، مقرر شد قسمت آخر این مجموعه مطابق روال باکس‌های نمایشی در دو قسمت ۴۵ دقیقه‌ای ساعت ۲۲:۱۵ شنبه و یکشنبه شب پخش شود.

بر اساس این برنامه‌ریزی و برای یادآوری قصه، خلاصه‌ای از قسمت‌های آخر نیز ساعت ۲۲:۱۵ جمعه شب از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

هفته گذشته علیرضا افخمی کارگردان این مجموعه با انتشار ویدئویی با عذرخواهی از وقفه سریال به دلیل ابتلای برخی بازیگران و عوامل سریال به کرونا، درباره تاخیر یک هفته‌ای در پخش قسمت آخر به مردم‌ توضیح داده بود.

سریال «احضار» بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی، پربیننده‌ترین سریال ماه رمضان امسال بود که علاوه بر آن در سایت و اپلیکیشن تلوبیون تاکنون بیش از
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.