2024/05/29
۱۴۰۳ چهارشنبه ۹ خرداد
جنجالی ترین طلاق ها در سینمای ایران ، از ریحانه پارسا تا مهناز افشار

جنجالی ترین طلاق ها در سینمای ایران ، از ریحانه پارسا تا مهناز افشار

طلاق هنرپیشه ها همیشه جنجالی بوده و فضای مجازی فرصت بروز آن را نیز ایجاد کرده است. نگاهی کرده ایم به جنجالی ترین طلاق ها در میان هنرپیشه های ایران

جامعه پویا -حاشیه های سلبریتی ها در همه جای دنیا پرطرفدار بوده است و در ایران نیز به دلیل گسترش شبکه های اجتماعی زندگی شخصی هنرمندان و سلبریتی ها بسیار مورد توجه قرار دارد. طلاق  هنرپیشه ها در میان سایر سلبریتی ها بسیار بیشتر مورد توجه بوده است. تعداد بازدید خبر طلاق ریحانه پارسا در چند هفته قبل مهر تاییدی است بر این مساله. به همین بهانه مروری داریم بر پرسرو صدا ترین طلاق  هنرپیشه ها در چند سال اخیر.


ریحانه پارسا و مهدی کوشکی


جدید ترین طلاق سلبریتی ها مربوط به طلاق ریحانه پارسا از مهدی کوشکی است. ریحانه پاسار، هنرپیشه بیست و اندی ساله سینما و تلویزیون ایران، چند هفته پیش از مهدی کوشکی، هنرپیشه سریال دل و تئاتر، جدا شد و در اینستانوشته ویدیویی، برای مهدی کوشکی آرزوی موفقیت کرد. هنرپیشه سریال پدر، اسفند سال ۹۸ خبر از زندگی مشترک با مهدی کوشکی داد. اما مثل برخی از ازدواج های هنری و غیر هنری در ایران، عمر بیش از ۶ ماه نداشت.

آخرین خبر نوشت: این دومین ازدواج ناکام مهدی کوشکی و ازدواج اول ریحانه پارسا بود. انتشار تصویری از ریحانه پارسا با روزبه بمانی نیز شایعات ارتباط این دو را تقویت کرد.

 


آزاده نامداری و فرزاد حسنی

 

طلاق ازاده نامداری و فرزاد حسنی


طلاق آزاده نامداری از فرزاد حسنی هم اگر چه خیلی ربطی به دنیای سینما ندارد، اما یکی از طلاق های جنجالی سال های اخیر بود. انتشار عکس سوئیس گردی و نوشیدنی آزاده نامداری وداستان حجاب، خانم مجری را برای همیشه به حاشیه برد. فرزاد حسنی هم که در تیر ۱۳۹۲ با آزاده نامداری ازدواج کرده بود، یک سال بعد از او جدا شد.


مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی

 

طلاق مهدی پاکدل
مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی نیز از سلبریتی های سینما و تلویزیون و تئاتر هستند که اسفند ۱۳۸۹ ازدواج کردند. تصاویر زیادی از آن ها در اینستاگرامشان دیده می شد. اواسط سال ۱۳۹۵ از هم طلاق گرفتند.

 

رامبد جوان و سحر دولتشاهی


طلاق رامبد جوان از سحر دولتشاهی هنرپیشه سینما و تئاتر، از دیگر سریال های طلاق سلبریتی های ایران در دهه نود شمسی بود. رامبد جوان سپس با نگار جواهریان ازدواج کرد. تولد فرزندش در کانادا، جنجال ها و حاشیه های زیادی را برای آقای خندوانه شبکه نسیم به دنبال داشت.

 


آزاده صمدی و هومن سیدی


ازدواج و طلاق آزادی صمدی با هومن سیدی در سال ۱۳۸۵ نیز از دیگر سریال های طلاق در میان سلبریتی های سینما و تلویزیون است. هومن سیدی پس از ان همچنان مجرد ماند. آناهیتا نعمتی و ابوالفضل پور عرب نیز در دهه هشتاد شمسی از هم جدا شدند. پورعرب بازیگر معروف دهه هفتاد، یک دختر از آناهیتا نعمتی به نام رایکا دارد.

 

 


فریبرز عرب نیا، آتنه فقیه نصیری و مرحوم عسل بدیعی

 

فریبرز عربنیا


فریبرز عرب نیا که با بازی در نقش مختار ثقفی، شناخته می شود، تا کنون ۲ بار طلاق گرفته است. یکی از آتنه فقیه نصیری و دیگری از عسل بدیعی. حاصل ازدواجش با علس بدیعی، پسری به نام جانیار است.

 

بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی،گلاب آدینه و مهدی هاشمی

طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی

بهاره رهنما نیز در سال ۱۳۷۲ با پیمان قاسم خانی ازدواج کرد و دختری به نام پریا دارد. در سال ۱۳۹۴ از او جدا شد تا مثل جدایی مهدی هاشمی از گلاب آدینه پس از گذشت ۲۰ سال زندگی مشترک، به فهرست طلاق سلبریتی ها اضافه شوند .

 

طلاق گلاب آدینه
طلاق عاطفه رضوی از مهرداد شکرآبی، خسرو شکیبایی از تانیا جوهری، مینا لاکانی از امین زندگی و شقایق دهقان از مهراب قاسم خانی، از دیگر سریال های طلاق سلبریتی های سینما در ۲۰ سال اخیر است که با طلاق مهناز افشار از یاسین رامین اتفاقات این حوزه است.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.