2024/05/26
۱۴۰۳ يکشنبه ۶ خرداد
انصراف هومن سیدی و محمدرضا گلزار  از همکاری با کارگردان گیسو

انصراف هومن سیدی و محمدرضا گلزار از همکاری با کارگردان گیسو

سریال گیسو همچنان با حواشی همراه است. چرا هومن سیدی و محمدرضا گلزار دیگر با کارگردان گیسو کار نمی کنند؟ اینجا را بخوانید

جامعه پویا- هومن کبیری؛ تهیه‌کننده «گیسو» به تازگی گفتگویی صریح و انتقادی را با مهر انجام داده است که سرفصل های آن را در ادامه می‌خوانید:

سریال قبلی منوچهر هادی به نام «دل» علیرغم اینکه بازیگران خوبی داشته است، به خاطر کیفیت اثر به یک مثال تبدیل شده است.

در زمانی که من با آقای هادی قرارداد برای کارگردانی سریال «گیسو» بستم او سریال موفق «عاشقانه» را با تهیه‌کنندگی من در کارنامه‌اش داشت و در حال فیلمبرداری سریال «دل» بود که هنوز به پخش نرسیده بود و ما نتیجه و خروجی کار را ندیده بودیم

قسمت آزاردهنده اینکه علیرغم انتقادات گسترده نسبت به سریال «دل» جناب هادی هم‌چنان مدافع جدی کیفیت اثر بودند. به هر ترتیب در چنین مواقعی تهیه‌کننده در عمل انجام شده قرار می‌گیرد و باید پاسخگوی مطالبات پخش و قراردادهای منعقده باشد.

به‌خاطر یکی، دو اثر اخیر آقای هادی، از سوی پلتفرم برای کارگردانی ایشان تردیدهایی به وجود آمد و البته یک بار هم منجر به فسخ قرارداد شد. به هر حال با همه این پالس‌های منفی، در زمانی که مصمم به تعویض کارگردان بودم، محمدرضا گلزار نکته‌ای را مطرح کرد که شاید اگر فرصت جدیدی به کارگردان بدهیم و موجب دل‌شکستگی نشویم اتفاق خوبی رخ دهد و البته بعدتر خود گلزار هم از این اتفاق پشیمان شد!

چند نفری تمایل نداشتند جلوی دوربین منوچهر هادی بروند. البته یکی، دو نفر به دلایل حرفه‌ای و حضور در فصل اول مجاب شدند و یکی، دو نفر هم عطایش را به لقایش بخشیدند. تنها کسی که هنوز از کارگردانی منوچهر هادی رضایت داشت، فرزاد فرزین عزیز و بامحبت بود.

شاید نتوان چالشی را که به عنوان تهیه‌کننده در پشت‌صحنه برای راضی کردن بازیگران داشتم توضیح دهم اما همان‌طور که گفتم تقریبا جز یکی، دو نفر هیچ‌کس راضی به همکاری دوباره نبود به هر حال هومن سیدی و البته عزیزان دیگر به خواست من و گروه احترام گذاشتند. این آداب انسان‌های حرفه‌ای است و من همین جا از همه بازیگران و عوامل متشکرم.

من به محمدرضا گلزار دستمزد ۲ سال پیش او را پرداخت کردم و او هم فروتنانه پذیرفت.

در مورد اینکه آیا «گیسو» به فصل بعد می‌رسد یا خیر، باید تا پایان سریال صبر کنیم و متناسب با بازخوردها و نظر مخاطبین تصمیم بگیرم ولی آنچه که کاملا مشخص است به دلیل اینکه بازیگران اصلی هومن سیدی و محمدرضا گلزار که فصل اول «گیسو» هم با ضمانت من قبول به حضور کردند، حاضر به ادامه همکاری با جناب هادی نیستند و پلتفرم هم نظر مساعدی به همکاری با ایشان ندارد.
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.