2024/04/16
۱۴۰۳ سه شنبه ۲۸ فروردين
فیلم برداری سریال

فیلم برداری سریال " از سرنوشت" متوقف شد

فیلمبرداری سریال از سرنوشت 4 متوقف شده است. جزئیات را اینجا بخوانید

جامعه پویا -محمدرضا خردمندان کارگردان فصل چهارم سریال «از سرنوشت» به تهیه‌کنندگی اکبر تحویلیان در گفتگو با #صبا، درباره وضعیت فعلی تولید این سریال گفت: درحال حاضر کمتر از یک ماه است که فیلمبرداری «از سرنوشت» متوقف شده و دلیل آن هم اوج گیری کرونا و حفظ جان عوامل بود. گرچه متاسفانه حسابدار خوبمان را بر اثر این بیماری از دست دادیم.

در این مدت با تمام توان پیگیر تهیه واکسن برای عوامل پروژه بودیم و هر راهی را برای این کار رفتیم اما متاسفانه همچنان هیچ خبری از واکسن نیست و هنوز منتظر واکسیناسیون عوامل پروژه هستیم، اما به هر صورت فعلا پروژه تعطیل است و این برای گروهی که چند ماه به شکل منظم و برنامه‌ریزی شده مشغول فیلمبرداری بوده است اتفاق خوبی نیست.

هدف ما از تعطیلی فیلمبرداری واکسیناسیون و حفظ ایمنی بازیگران و عوامل پروژه است اما با توجه به شرایط موجود کشور و روند کند واکسیناسیون نمی‌دانم تا چه زمانی می‌شود این توقف را حفظ کرد چراکه به هرحال ما نیز تعهداتی داریم و باید به تصمیماتی که برای روند تولید سریال گرفته شده است پایبند باشیم.

از روند تولید دیگر پروژه‌ها خبری ندارم اما گروه «از سرنوشت» خطر را کاملا در نزدیکی خود احساس کرد که الان پروژه یک ماه متوقف شده است. الان یکی از نویسنده های عزیزمان دچار بیماری شده و به شدت نگران او هستیم و چند نفر دیگر از جمله تدوینگر خوبمان که امیدوارم هرچه زودتر سلامتی خود را به دست آورند. در شرایط اسفناکی قرار داریم و فقط منتظر این هستم که این روند کند واکسیناسیون تغییر کند چراکه مدام با جان خود درحال قمار هستیم.

این روزها عوامل سریال ها به شدت از نظر روانی تحت فشار هستند و اخباری که هر روز تنها غم و ناراحتی را انتقال می‌دهد روی کیفیت کار آن‌ها تاثیر می‌گذارد. ما نزدیک به یک ماه کار را به امید واکسیناسیون تعطیل کردیم برای رسیدن به این آرامش روانی و حفظ ایمنی افراد، امیدوارم هرچه سریع‌تر این اتفاق رخ دهد.
 

 

دیدگاه‌ها
یک ازسرنوشتی 1400/06/10
توقف شده بودولی دیگ شروع کردن خبرگزاری هاخبرش رو دیردادن از۳۱ مرداد فیلمبرداری آغازشده ولی شایدبازم دیر به آنتن برسه یااواخرپاییز یا.......
فاطمه 1400/06/06
من واقعا نارحت شدم خیلی بد شود ولی من هنوزم لحظه شماری میکنم مطمعنم الان خوب شدن
رقیه 1400/06/06
سلام به همه ی عوامل سریال ازسر نوشت من از وقتی که فهمیدم سریال ازسرنوشت4 لغو شده خیلی ناراحت شدم ولی من صبرمیکنم تاسریال ازسرنوشت 4را هرچه زود تر از شبکه ی دوسیما پخش کنید باتشکر از همه ی بازیگران سریال ازسرنوشت
ناشناس 1400/06/06
بی صبرانه منتظر فصل جدید هستم امیدوارم مشکلی پیش نیاد همه عوامل سلامت باشن وبه کارشون ادامه بدن
فرشته 1400/06/06
خیلی بد شد من هروز روز شماری میکردم تا پاییز فصل 4 پخش شود والان که فهمیدم چند تا از عوامل کرونا کرفتن و فیلمبرداری متوقف شده خیلی نارحت شدم امیدوارم هرچه زوتز تمام عوامل این سریال واکسن کرنا را تجویز کنند ودوباره به فیلمبرداری ادامه دهید و هرچه زود تر فصل 4 راپخش کنید با تشکر
محمد طاها 1400/06/03
چه بد میخواستم بدونم اینکه میگن سهراب و ارزو ازدواج میکنن و یک دختر دارن راسته یا نه؟

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.