2024/06/18
۱۴۰۳ سه شنبه ۲۹ خرداد
چطور تیپ پاییزی خاص داشته باشیم

چطور تیپ پاییزی خاص داشته باشیم

لباسهای پاییز از زیباترین لباس‌هایی هستند که می‌توان پوشید. برای اینکه یک تیپ پاییزی عالی داشته باشید این مطلب را بخوانید

جامعه پویا -هر فصلی تیپ خاص خودش را می خواهد و زیبایی خاص خودش را دارد. در پاییز هم می‌توان مانند فصل‌های دیگر خوشپوش و خوش تیپ بود. فقط کافی‌است رنگها را بشناسید.


کرم شکلاتی رنگ رایج پاییز است. شما می‌توانید از کرم شکلاتی به عنوان رنگ پایه استفاده کرده و رنگ‌های دیگر را با این رنگ ست کنید. از دیگر رنگهایی که می‌توانید برای پاییز استفاده کنید رنگ های رنگ های تیره مثل رنگ شرابی، سرمه ایی و قرمز مایل به آبی(آلویی).
رنگ های خنثی مثل قهوه ایی، خاکستری و سیاه.رنگ های با تن رنگ زمینی مثل بژ، سبز جنگلی، سبز تیره و زیتونی.رنگ های گرم مثل رنگ قرمز تیره، نارنجی تیره، برنزی، طلایی، رنگ هایی با تن رنگ پوست (قهوه ایی مایل به زرد) و کرمی.

 

تیپ پاییز


جنس لباس پاییزه


برای لباس پاییزه بهترین کار این است که یک لباس کلفت نپوشید می‌توانید چند لباس نازک با بافت‌های نازک را روی هم بپوشید تا در صورتی که هوا گرم یا سرد شد بتوانید لباستان را مناسب با هوا تنظیم کنید. 
لباسهای بافت نازک جنس بسیار مناسبی برای لباس پاییزی هستند. 

 

تیپ جدید پاییزی
شلوار جین


شلوار جین به دلیل اینکه نسبت به شلوار پارچه‌ای کلفت‌تر است برای فصل پاییز بسیار مناسب است. شلوار جین نه آنقدر گرم است که نتوانید تحمل کنید و نه اینکه سرما را وارد بدن شما می‌کند. ضمن اینکه ست کردن لباس با شلوار جین هم بسیار راحت‌است. شلوارهای مخمل کبریتی هم گزینه مناسبی است. این شلوارها هم در رنگ‌های مختلف موجود است و به راحتی می‌توانید آن را ست کنید. 
بنابراین به جای شلوار بافت یا پارچه‌ای از شلوار جین استفاده کنید. 

 

 

ژاکت مناسب پاییز


هودی و سویشرت


هودی و سوی‌شرت یک روپوش مناسب برای پاییز است. ضمن اینکه رنگ‌های مختلفی دارد و به راحتی می‌توانید آن را ست کنید.  زیر سویشتر و هودی می‌توانید یک لباس نازکتر به تن کنید  و در صورتی که گرمتان شد سویشرت را از تنتان خارج کنید.

جلیقه پاییزی


کت و جلیقه پاییزی


کت و جلیقه پاییزی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای پاییز است. جلیقه‌ها به دلیل اینکه آستین ندارند چندان گرم نیستند و به راحتی هم می‌توانید از تنتان خارج کنید. کت نیز همین خاصیت را دارد به راحتی می‌توانید  آنر اب پوشید و در بیاورید و با دمای هوا تنظیم کنید. جلیقه‌های پاییزی را می‌توانید با شلوار جین به راحتی ست کنید. این جلیقه‌ها در رنگ‌های مختلف موجود است.


جوراب و کفش


زیباترین بخش لباس پاییزی جوراب است. جوراب‌هایی با ساق بلند که طرح‌های متنوعی دارند. نیم‌بوت بهترین کفش پاییزی است. نیم‌بوت‌ ها در موقع بارش باران می‌تواند بسیار به شما کمک کند و از پاهایتان محافظ کند. نیم‌بوت سیاه و قهوه‌ای رنگ‌های اصیلی هستند که با هر لباسی می‌توانید ست کنید. نیم‌بوت های رنگی به سختی نگهداری می‌شوند مخصوصا اگر قصد پیاده روی داشته باشید در گل و لای خیلی کثیف می‌شوند و رد کثیفی روی آنها باقی می‌ماند. 


اکسسوری مناسب پاییز


دستبندهای چرم، بافت، گردنبدهای پارچه ای و طرح برگ پاییز زیبایی خاصی دارند که می‌توانید به عنوان اکسسوری از آن استفاده کنید. 
همچنین دستمال گردن و دستمال دور دست نیز بسیار زیبا هستند که می‌توانید با رنگ لباس‌هایتان ست کنید. 

روسری مناسب پاییز

سرپوش مناسب پاییز

روسری‌های بزرگ یکی از بهترین انتخاب‌ها به عنوان سرپوش پاییزی است. شما می‌توانید از این روسری‌ها برای گرم نگه داشتن دور گردن و سینه هم استفاده کنید. طرح های بسیار زیبای روسری های طرح ترکمن و همچنین روسری‌های بافت ریز طرح دار به عنوان سرپوش استفاده کرده و با مدل‌های مختلف گره‌زدن این روسری ها زیبایی خود را چند برابر کنید. 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.