2024/03/02
۱۴۰۲ شنبه ۱۲ اسفند
کنایه تند شقایق دهقان جاری سابق بهاره رهنما به اظهارات توهین آمیز او

کنایه تند شقایق دهقان جاری سابق بهاره رهنما به اظهارات توهین آمیز او

شقایق دهقان به گفته های بهاره رهنما درباره بی عرضگی مردم واکنش نشان داد. اینجا را بخوانید

جامعه پویا -شقایق دهقان همسر سابق مهراب قاسمخانی و هنرپیشه است. او جاری بهاره رهنما بوده است که حالا به اظهارات توهین امیز او واکنش نشان داده است. 

 


او زمانی که بهاره رهنما همسر پیمان قاسمخانی بود با بهاره رهنما جاری بود و در مواقعی نیز از کارهای او حمایت می کرد. اما جدایی این دو از همسرانشان نسبت فامیلی را هم بهم زد. رابطه شقایق دهقان و بهاره رهنما انقدر نزدیک بود که حتی بعد از جدایی بهاره رهنما از پیمان قاسمخانی و ازدواجش با امیرخسرو عباسی شقایق دهقان در مراسم ازدواج آنها شرکت کرد. 
حالا شقایق دهقان به اظهارات چند روز پیش بهاره رهنما که گفته بود اگر کسی بعد از 30 سال تلاش نتواند برای خانواده اش زندگی با رفاه نسبی ایجاد کند بی عرضه است واکنش نشان داده است.

 

خانواده قاسمخانی
او نوشته است : یادم مى آید یك بار مادربزرگ آمریكایىِ یكى از دوستانم براى مادربزرگِ دیگرِ اهلِ شهرِ ملایرش ، سوغاتى یك چكمه ىِ پلاستیكىِ قرمز با لبه ىِ خز دارِ كُركى صورتى فرستاده بود!


یادم می آید از تصور مادربزرگ نُقلى ایرانى در آن چكمه هاىِ براقِ قرمز خیلى خندیدیم! خندیدیم چون تصورِ پوشیدن كفش و لباسِ رنگى و روشن براى كسى كه سنى از او گذشته باشد براى ما عجیب و خنده دار است!

راستش براى نسلى كه هر چه زحمت كشیدند و تلاش كردند و جان كندند، چیزى غیر از ناامیدى ، با سیلى سرخ نگه داشتنِ صورت و غصه ى آینده فرزند و نواده ها را خوردن نصیبشان نشد، باید هم پوشیدن لباس شاد و روشن شوخىِ بد و خنده دارى باشد!_مردِشریفِ پُشت به دوربینِ گوشىِ من نشسته، دستِ كم ۷۰ سال سن دارد، ما او را عمو صدا میكنیم، عمو بعد از دستِ كم شصت سال كار كردن، حالا كه وقتِ استراحت و آسودگیش است باید شب ها تا صبح در سرماى گزنده و بى رحم شب در محوطه راه برود و نگهبانى بدهد و تنها دلخوشى و سرگرمیش همان تلویزیونِ چهارده اینچِ كوچكى باشد كه در عكس به آن چشم دوخته!

پدرها و مادرهاىِ شریف و زحمتكشِ ما كه عمرى جان كندند و هیچ وقت آسایش سهمشان نشد! آدم دلش میخواهد زمین دهن باز كند و آدم را ببلعد! 
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.