2024/05/29
۱۴۰۳ چهارشنبه ۹ خرداد

ناگفته های شوهرسابق مریم کاویانی از ازدواج و طلاقشان

رامین مهمانپرست دیپلمات ایرانی از ماجرای ازدواج و طلاقش از مریم کاویانی گفت اینجا را بخوانید

جامعه پویا -رامین مهمانپرست دیپلمات و همسر سابق مریم کاویانی بازیگر ایرانی از ماجرای ازدواجش و دلیل طلاقشان گفت. 

رامین مهمانپرست مدت کوتاهی بعد از فوت همسر اولش با مریم کاویانی ازدواج کرد آنها بعد از سه سال از هم جدا شدند و حالا رامین مهمانپرست از علت جدایی می گوید. 

رامین مهمانپرست سخنگوی وزارت امورخارجه بود و پس از آن به عنوان سفیر در لهستان مشغول به کار شد او و مریم کاویانی برای مدتی در لهستان زندگی کردند و سپس از هم جدا شدند. 

رامین مهمانپرست پیش از مریم کاویانی با فاطمه یعقوبی ازدواج کرد و از او دو فرزند داشت در سال 97 فاطمه یعقوبی براثر بیماری درگذشت و به مدت کوتاهی بعد او با مریم کاویانی بازیگر ایرانی ازدواج کرد. عاشقانه های مریم کاویانی برای رامین مهمانپرست از جمله متن های معروف او بود اما بعد از نزدیک به دو سال و نیم مریم کاویانی با ظاهری جدید صفحه اینستاگرامش را به روز کرد و عکس های مشترکش با رامین مهمانپرست را پاک کرد. او درباره طلاقش توضیحی نداد اما گفت به دنیای بازیگری برگشته است. تایید تلویحی خبر طلاقش او را با حواشی همراه کرد اما در نهایت رامین مهمانپرست موضوع را کاملا علنی کرد و حالا درباره این جدایی صحبت کرده است. اینجا را ببینید

بیشتر بخوانید : واکنش مریم کاویانی به جدایی از شوهر دیپلماتش

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.