2023/02/03
۱۴۰۱ جمعه ۱۴ بهمن
سریال گیل دخت: آیا اسماعیل در سریال گیلدخت می میرد؟

سریال گیل دخت: آیا اسماعیل در سریال گیلدخت می میرد؟

آیا اسماعیل در سریال گیلدخت می میرد؟ اینجا را بخوانید

جامعه پویا -سریال تاریخی و عاشقانه گیل دخت ماجرای دلدادگی دو جوان یکی فقیر و معمولی به نام اسماعیل و دیگری ثروتمند و نازپرورده به نام گلنار است. 


بستر زمانی این سریال در زمان قاجار و مظفرالدین شاه می گذرد. آصف میرزا برادرزاده خودخواه و پرعقده مظفرالدین شاه که برای قدرت طلبی به خانه تقی خان پدر گلنار آمده است فرمان قتل اسماعیل ( رضا اکبرپور )  را که از سالها قبل از او کینه دارد صادر می کند او نمی داند اسماعیل و گلنار دلداده هستند .
حالا اسماعیل تیرخورده و تیر نیز به قسمت قلبش برخورد کرده است. اسماعیل شجاع و تیرانداز که به میرشکار شهرت دارد زخمی شده و گم می شود سواران آصف میرزا مدعی هستند او را کشته اند اما جسدی از اسماعیل نیست. گلنار ( میترا رفیع )  نیز فعلا خبری از اسماعیل ندارد. اما سوال اینجاست که آیا اسماعیل مرده است ؟ 

سریال گیلدخت

بیشتر بخوانید : سریال گیل دخت : آیا اسماعیل و گلنار با هم ازدواج می کنند

در طول سریال مدام روی این مساله که اسماعیل در تیراندازی حریف ندارد تاکید شده است. او جوان قوی و پرزور و قدرتی است که شخصیت اول مرد در این سریال را بازی می کند. پس مرگ قهرمان آن هم در قسمت های ابتدایی سریال تقریبا غیرممکن است. اما نکته اینجاست که احتمالا از این به بعد باید منتظر کش واکش اسماعیل و آصف میرزا که حالا متوجه نقطه ضعف و پاشنه آشیل اسماعیل یعنی گلنار شده است باشیم. 
فرضیه اول که در این سریال مطرح است این است که هرچند در این قسمت از سریال اسماعیل زنده می ماند اما در نهایت به دام آصف میرزا می افتد و آصف میرزا جان اسماعیل را با گلنار معامله می کند. گلنار را به عقد خود در می اورد.


اما فرضیه های دیگری نیز وجود دارد ، احتمال اینکه گلنار دختر مغرور و پرشور خان که تندی زبان را هم چاشنی شخصیتش کرده است خود را قربانی عشق کند و اینبار اسماعیل باشد که میرشکار بماند و خود را قربانی گلنار کند تا او را از دام آصف میرزا برهاند وجود دارد. 
کشاکش عشق میرشکار و گلنار قطعا با نرسیدن گره می خورد تا داستان ثابت کند نرسیدن و سوگ نرسیدن تاوانی است که برای عشق و دوست داشتن باید پرداخت اما در این میان باید دید میرشکار عاشق تر است یا گلنار؟

 

دیدگاه‌ها
محمد 1401/11/10
خب فیلم به این قشنگی رو چرا هرشب پخش نمیکنید
ناشناس 1401/11/07
کاش هر شب پخش می شد خیلی اذیت میشیم
محدثه 1401/11/02
سلام سریال گلدوخت عالی هستش خداکنه قسمت هاش زیاد باشه واسماعیل زنده باشه اسماعیل گلنار باهم ازدواج کنن
ناشناس 1401/11/02
سلام سریال عالی هستش ب شرایطی اینکه اسماعیل رنده باشه
محسن 1401/10/30
خواهشاسریال گیل دخت و هر شب پخش کنین
ناشناس 1401/10/30
کاش هرشب پخش می شد
عسل 1401/10/30
اسماییل زنده هست و وقتی تیر به اون میخوره اون از بالا می افته توی رود خانه و چون توی رود خانه اب است اسماییل نمیمزره
ناشناس 1401/10/28
لطفا فیلم گیل دخ هرشب پخش کنین
سنا 1401/10/27
به نظر من زنده هست و میاد که گلنار رو نجات بده تو اگه مرده باشه فیلم جذابیت خودش رو از دست میده و بی دلیل ادامه پیدا میکنه
عاطفه 1401/10/27
سلام منم میگم اسماعیل زنده است وبرعاصف میرزا پیروزمیشه وبهم میرسن چون عاصف لیاقت گلناررونداره

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.