2024/04/15
۱۴۰۳ دوشنبه ۲۷ فروردين
بیوگرافی سوتلانا سوپیلنیاک بازیگر  نقش برژیت  در سریال تمام رخ

بیوگرافی سوتلانا سوپیلنیاک بازیگر نقش برژیت در سریال تمام رخ

بیوگرافی کامل سوتلانا سوپیلنیاک بازیگر نقش برژیت در سریال تمام رخ

جامعه پویا -سوتلانا سوپیلنیاک بازیگر اوکراینی است که در دومین همکاری خود با تلویزیون ایران در سریال تمام رخ در نقش برژیت جاسوس خارجی  نقش آفرینی کرده است. 
سوتلانا سوپیلنیاک پیش از این سریال سرجوخه نیز بازی کرده بود. این دومین همکاری او با احمد معظمی است.  

 


سوتلانا سوپیلنیاک بازیگر اهل اوکراین است که به زبان فارسی کاملا مسلط است. او دانشجوی ادبیات فارسی در اوکراین بود که به دلیل علاقه اش به بازیگری وارد حرفه بازیگری شد و مورد توجه کارگردانهای ایرانی قرار گرفت.  این بازیگر 23 ساله است.
سوتلانا سوپیلنیاک بازیگری در فیلم های فارسی را از بازی در فیلم سینمایی ماهور آغاز کرد. او در این فیلم با روزبه حصاری هم بازی شد و بسیار خوش درخشید. 

 


زندگی خصوصی سوتلانا سوپیلنیاک 

از زندگی خصوصی این بازیگر اطلاعات زیادی در دست نیست آنطور که از صفحه مجازی او مشخص است تنها زندگی می کند و ازدواج نکرده است. او تنها فرزند خانواده است و فقط مادر دارد. 

سریال تمام رخ


سوتلانا دوستان ایرانی بسیار زیادی دارد و بیشتر کسانی که با او در ارتباط هستند ایرانیان مقیم اوکراین هستند. 
تسلط او به زبان فارسی باعث شده تا به خوبی بتواند با ایرانیان ارتباط برقرار کند و وارد سینمای ایران شود. 
سوتلانا سوپیلنیاک چندین بار به ایران سفر کرده و عکس‌های زیادی نیز از خود منتشر کرده است. 

سوتلانا سوپینلیاک در سریال سرجوخه

سوتلانا سوپیلنیاک در سریال سرجوخه نقش فلورا را بازی می کند. هنوز معلوم نیست نقش او منفی است یا مثبت اما آنطور که عوامل سریال سرجوخه توضیح دادند این سریال با تم امنیتی روایتگر جاسوسی در ایران است . این سریال ساخته عوامل تیم خانه امن و ترور خاموش است و بازیگران زیادی از خانه امن در این سریال بازی می کنند. سامان صفاری ، آرش آصفی ، نیلوفر کوخانی ، نازنین کیوانی از جمله این بازیگران هستند.


سوتلانا سوپیلنیاک در سریال تمام رخ 


سوتلانا سوپیلنیاک در سریال تمام رخ نقش آفرینی کرده است او در این سریال در نقش   برژیت جاسوس خارجی را بازی می کند که یکی از نقش های محوری است. 
 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.