2022/01/20
۱۴۰۰ پنج شنبه ۳۰ دي
دیباچه
ناگفته های مهشید جوادی بازیگر نقش مرضیه در سریال بچه مهندس

ناگفته های مهشید جوادی بازیگر نقش مرضیه در سریال بچه مهندس

مهشید جوادی بازیگر جوانی است که با حضور در سریال بچه مهندس بسیار دیده شد. ناگفته های او از این سریال را بخوانید

جامعه پویا - هرچند مهشید جوادی چندین سال است که بازیگری می کند اما نقش او در سریال بچه مهندس نقطه عطفی در زندگی بازیگری او بود و نامش را بر سر زبانها انداخت. 

مرضیه در سریال بچه مهندس


مهشید جوادی در سریال بچه مهندس نقش دختری به نام مرضیه توفیقی را بازی می کند. او  در این سریال دختر شیوا خسرومهر و فرهاد قائمیان در نقش دکتر توفیقی است. مرضیه توفیقی دختر یکی یک دانه خانواده است که تلاش می کند هویت مستقلی از پدرش داشته باشد. او دختری است که سعی می کند همیشه واقعیت را بگوید حتی اگر به ضررش تمام شود. مرضیه توفیقی دانشجوی نخبه ای است که چون پدرش رئیس دانشگاه است نگران برچسب آقازادگی است به همین دلیل هویت خود را پنهان کرده و از نام مرضیه مقدم برای خودش استفاده می کند اما در نهایت هویت واقعی او لو می رود و انگ می خورد. با شکست عاطفی جواد جوادی دیگر دانشجوی نخبه مهندسی و طرد شدن از سوی مژگان حالا مرضیه عاشق جواد شده و جواد از او خواستگاری می کند. 

 

بیشتر بخوانید: ناگفته های محمدرضا رهبری از بازی روزبه حصاری بازیگران نقش جواد سریال بچه مهندس4

بازی مهشید جوادی در سریال بچه مهندس نقدهای مثبت و منفی زیادی گرفت. حالا مهشید جوادی به سوالات مخاطبانش در روزنامه جام جم پاسخ داده است. 
مهشید جوادی، بازیگر نقش مرضیه در پاسخ به این پرسش که مخاطبان در فصل قبلی این نقد را داشتند که مرضیه خیلی مثبت مطلق است، آیا این شخصیت همچنان در فصل چهارم هم به این شکل است یا نه، تاکید می‌کند: گرچه مرضیه در فصل سوم مثبت بود اما گاهی می‌دیدیم او هم مثل هر فرد دیگری اشتباهاتی می‌کند. 

مهشید جوادی در سریال بچه مهندس

بیشتر ببینید: سکانس بچه مهندس؛لحظه ای که اولین بار جواد عاشق مرضیه شد

در فصل چهارم مرضیه با اتفاقاتی روبه‌رو می‌شود و همین باعث می‌شود که اشتباهاتی داشته باشد البته خیلی بیشتر نمی‌توانم توضیح بدهم چون قصه لو می‌رود اما به نظرم جذابیت قصه در فصل چهارم بیشتر از سوم است و من هم شخصا مرضیه را در فصل چهارم بیشتر دوست دارم و اتفاقاتی که مرضیه با آنها مواجه می‌شود باعث خواهد شد از او واکنش‌های متفاوتی هم ببینیم.

 

 

وی درباره این‌که مرضیه تا چه میزان با دختر امروزی مطابقت دارد، می‌گوید: مابه‌ازاهای مرضیه کم نداریم در جامعه البته نقش مرضیه در فصل سوم خیلی نبود اما در فصل چهارم پررنگ‌تر است و همین جذابیت را برایم بیشتر کرده است.

این بازیگر با اشاره به این‌که فصل سوم این سریال همچون یک مخاطب دنبال می‌کرد، می‌افزاید: همیشه خودم را جای مخاطبان می‌گذارم و کارهایم را می‌بینم چون دلم می‌خواهد از تماشای سریال لذت ببرم. امیدوارم مخاطبان از تماشای فصل چهارم سریال هم چون فصل‌های قبلی لذت ببرند. در این فصل بازیگران جدید خوبی هم اضافه شدند و قصه چالش‌های خودش را دارد. من هم با جان و دل نقش مرضیه را بازی می‌کنم.

 

روزبه حصاری و مهشید جوادی در بچه مهندس

جوادی در پاسخ به این سوال که تغییر کارگردانان منجر به تغییر راکورد بازی‌تان نشده، می‌افزاید: نه، به هیچ‌وجه مشکلی نداریم. همانقدر که کار با آقای غفاری را دوست دارم از کارکردن با آقای کاوری هم لذت می‌برم.
 

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها
ساره 1400/04/03
من مهشیدجوادی روخیلی دوس دارم وهمه ی سریال هایی که بازی کرده نگاه کردم ومیکنم امیدوارم هرجاباشه خوش بدرخشه
جواد جوادی 1399/11/01
خیلی دلم میخواست صرفا سریال رو با اقای حصاری و خانم جوادی دنبال کنم‌افسوس
ناشناس 1399/11/01
من سریال بچه مهندس رو خیلی دوست دارم اما این سریال با بازیه آقای روزبه حصاری جذاب بود اما وقتی آقای حصاری نباشه این سریال برای من جذاب نیست 😔😔
ناشناس 1399/11/01
من خیلی این سریال رو دوست دارم ممنون که فصل جدیدسم ساختید
ناشناس 1399/11/01
من هم نقش آقای حصاری رو دوست داشتم عاشقشان بودم اما این دلیل نمیشه بچه مهندس رو نگاه نکنم من تمام فصل هاشو نگاه کردم و میکنم
علی حسینی نژاد 1399/11/01
در ۳ فصل قبلی همه اونای که نقش جواد جوادی را بازی کردن عالی بود مخصوصا آقای حصاری و در فصل چهارم هم با حضور آقای حصاری در نقش جوادی سریال جذاب تر خواهد بود
فرهاد 1399/10/30
کاملا درسته، آقای روزبه حصاری در فیلم جا افتاده بود، وآقای رهبری بلحاظ نوع استیل بازیش نمیتونه جایگزین مناسبی باشه،، تهیه کننده وکارگران محترم می‌بایست به علایق مخاطبین توجه کنند،
ناشناس 1399/10/30
من عاشق مهشید خانم هستم ایشون عالی هستن من اصلا با بازی آقای رهبری موافق نیستم به خاطر همین بچه مهندس ۴ رو نگاه نمیکنم
معصومه 1399/10/30
من عاشق خانم مهشید جوادی هستم وخیلی خیلی دوستشون دارم ودر سریال بچه مهندس خیلی عالی بازی کردن
نا شناس 1399/10/30
لطفا در فصل جدید اقای روزبه حصاری بازی کنند بازی ایشون عالیه♡

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.