2021/09/18
۱۴۰۰ شنبه ۲۷ شهريور
آیا مژگان به زندگی جواد در سریال بچه مهندس بر می گردد

آیا مژگان به زندگی جواد در سریال بچه مهندس بر می گردد

مژگان وارد یک جنگ تمام عیار با مرضیه شده تا جواد جوادی را به دست آورد. آیا موفق می شود؟ اینجا را بخوانید.

جامعه پویا - سریال بچه مهندس با بزرگ شدن جواد جوادی شخصیت اصلی داستان وارد فاز داستانی جدیدی شده است. 
هرچند در پایان فصل سوم سریال بچه مهندس شاهد دل کندن جواد از مژگان بودیم چرا که جواد خصوصیات اخلاقی که مژگان در خارج از کشور پیدا کرده بود را دوست نداشت و در نهایت آنها از هم جدا شده و هرکدام مسیر خود را رفتند اما به نظر می رسد سایه مژگان همچنان در زندگی جواد جوادی هست و بزرگترین مانع میان رسیدن جواد و مرضیه به هم مژگان است. 

 

مژگان در سریال بچه مهندس
مژگان بعد از اینکه همراه پدرش ایران را به مقصد آمریکا ترک کرد برای جواد جوادی تمام شد اما به نظر می رسد جواد هنوز برای مژگان تمام نشده است. او با ارسال تاج گلی به مراسم سالگرد مادر جواد جوادی حضور خودش را در زندگی جواد یکبار دیگر نشان داد و حالا با ارسال ایمیلی به مرضیه توفیقی با بازی مهشید جوادی سعی دارد رقیب را از میدان به در کند. 

بیشتر بخوانید: آیا مرضیه و جواد در بچه مهندس با هم ازدواج می کنند


در سکانسی از قسمت 7 سریال بچه مهندس می بینیم که مرضیه ایمیلش را باز می کند و متنی از مژگان دریافت می کند که در آن نوشته است تو مانع رسیدن من و جواد بهم بودی. 
در چند سکانس بعد می بینیم که شیوا با بازی سیما خضرآبادی که دوست صمیمی مرضیه توفیقی است میان کتابهای جواد جوادی کنجکاوی می کند و عکسی از نوجوانی مژگان را پیدا می کند که همین عکس مرضیه را به شدت آشفته می کند. 
همه این سکانس ها نشان دهنده حضور دوباره مژگان در زندگی جواد است آن هم در حالی که جواد فکر می کند مژگان را از زندگی اش بیرون کرده است. 

 

مرضیه در سریال بچه مهندس
به نظر می رسد در ادامه قصه بچه مهندس شاهد رقابت عشقی مرضیه و مژگان برای به دست آوردن جواد جوادی باشیم و باید دید مژگان پیروز این مثلث عشقی است یا مرضیه ؟ نقش الناز مافی در بهم زدن رابطه مرضیه و جواد به خاطر انتقام جویی از این زوج چیست ؟ 
آنچه مسلم است جواد راه سخت و عاشقانه ای را برای رسیدن به مرضیه باید طی کند. هرچند یکی از گزینه های محتمل نیز می تواند تصمیم جواد به مهاجرت و کنار گذاشتن تردیدها از سوی مرضیه برای ازدواج با او باشد. 

 

پوشاک باسلام
کلید واژه
دیدگاه‌ها
پرنیا 1400/02/20
کار سایه هس
ناشناس 1400/02/17
من خودم میگم مژگان و جواد عشقشون واقعی تره اما مثل اینکه اصلا کسی رو برای نقش مژگان انتخاب نکردن ولی مطمئنم مژگان هم یه نقشی داره اما کسی رو برای بازی کردن نقشش انتخاب نکردن یا شایدم کردن ولی نگفتن نمی‌دونم ولی خدایی عشق مژگان و جواد واقعیه و اینکه از اول داستان جواد برای مژگان جنگیده و آخرش هم اونا باید بهم برسن:)
یاسمن جاهدی منصوری موضوع از مشهد مقدس 1400/02/10
سلام بچه مهندس همهدفصل عالیه این فصل عالیه منو خانواد می بینم واین قسمت دیسب جواد با کاپیتان گم میشن به نظرتان پیدا میشن یا جواد اتفاقی میکنه براش؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس 1400/02/10
به نظر من داستان و خیلی پیچیده درست کردن اعصاب آدم خرد میشه از نگاه کردن من فکر می کردم جواد و مرضیه تو قسمت اول ازدواج می کنن ولی کلا قضیه فرق کرده
Capitan 1400/02/07
من از اون پسره فیضو و اون الناز مافی بدم میاد بعدشم این نامه و دسته گل و ایمیل همش کار الناز و اون پسره بهمنیه
روشا 1400/02/06
همش کار این الناز لعنتیه ولی به قول دوستمون که اسمشو زده *عشق جواد و مرضیه* منم این سکانس رو که مرضیه به جواد میگه دوست دارم رو دیدم با هم ازدواج می کنن ولی با خیلی سختی فقط یه چیزی اذیتم میکنه اونم بی محلی های مرضیه به جواده لطفا نظراتتون رو بگین
ناشناس 1400/02/06
همش کار الناز مافی او هم پیام به جواد داد و هم دسته گل و
ناشناس 1400/02/06
تو تیزر جدید به نظر میاد که مژگان جزو جاسوسها واقعا نمی دونم تا کی میخوان به منفور کردن مژگان بدبخت ادامه بدن.
ناشناس 1400/02/05
احتمال داره کار الناز مافی و اکبر بهمنی و اینا باشه
ناشناس 1400/02/03
منم میگم کار الناز مافیه.

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.