2024/06/18
۱۴۰۳ سه شنبه ۲۹ خرداد
بیوگرافی کامل ندا عقیقی بازیگر نقش سوسن در سریال زمین گرم

بیوگرافی کامل ندا عقیقی بازیگر نقش سوسن در سریال زمین گرم

ندا عقیقی بازیگر جوان و خوش آتیه کشورمان است که چندین سریال بازی کرده است. بیوگرافی کامل ندا عقیقی را بخوانید

جامعه پویا - نداعقیقی بازیگر وهنرمند جوان کشورمان متول سال 70 است. هرچند او بسیار جوان است اما در موقعیت های مختلف در عرصه هنر ظاهر شده و علاوه بر بازیگری دستیار کارگردان هم بوده است. 


ندا عقیقی اولین تجربه تلویزیونی خود را با سریال عقیق که سریالی تاریخی است آغاز کرد. در این سریال شبنم مقدمی و همسرش نیز بازی کرده اند. 
ندا عقیقی  در دانشگاه کارگردانی خوانده و یکی از هنرمندان بسیار پرتلاش و انرژی کشورمان است. 

او در فیلم سینمایی دارکوب در کنار بازیگران معروفی همچون مهناز افشار ایفای نقش کرده است.

 

 

بیوگرافی ندا عقیقی

دستیاری کارگردان نمایش شهور لامبورگینی را که بسیار پربیننده بوده است و استقبال زیادی از آن هم شده است را به عهده داشته است. او همچنین در تئاتر هم حضور پررنگی داشته است و به نمایش زنده علاقه دارد.
ندا عقیقی مجرد است و بیشتر تمرکزش را برای پیشرفت کارش گذاشته است.
او به کتاب خواندن علاقه دارد و بیشتر اوقات فراغتش را کتاب می خواند. تفریح با دوستان قدیمی و صمیمی را دوست دارد و مدام با آنها به تفریح می رود.

 

او در دوران کودکی بسیار به هنر علاقه داشت و از کودکی دوست داشت که بازیگر شود و برای رسیدن به آرزویش زحمات زیادی کشیده است و بدون واسطه و پارتی بازی و با استفاده از استعدادهای خودش توانسته است وارد عرصه بازیگری شود.

نخستین باری که جلوی دوربین رفت به دلیل بازیگران خوب سریال مانند شینم مقدمی، نسیم ادبی، کریم امین، علیرضا آرا، ناردر فلاح و هدایت هاشمی بسیار تحربه خوبی داشته است. او می گوید دو سه ماه در این گروه بودم و از سعید نعمت الله و بهرنگ توفیقی بسیار آموختم.
او به تئاتر هم بسیار علاقه داشت و در این مورد می گوید:تئاتر برای مـن همیشه شروع کننده یک اتفاق بود. هیچ‌وقت نمی توانم آنرا ندیده بگیرم. نخستین و بزرگ ترین علاقه مـن روی صحنه تئاتر شکل گرفت. بنابر این نمایش برایم یک ارزش اسـت و با هیچ چیز دیگر عوضش نمیکنم.

ضمن این کـه تصویر را به تازگی شروع کردم  اما ۷ سال اسـت کـه در تئاتر حضور دارم و افتخار می کنم با آدم‌های خوبی کار کردم. باوجود این کـه حالا بـه تصویر علاقه‌مند شده‌ام و برای آن برنامه‌ریزی کردم اما تئاتر را کنار نمیگذارم. تئاتر بـه مـن کمک می کند تا بازیگری یاد بگیرم.

 

ازدواج ندا عقیقی

رابطه ندا عقیقی با تلویزیون

او در مورد انتخاب فیلم ها و سریال هایش می گوید:بـه شخصه مدیوم‌ها را جدا نمی دانم ولی سریال را اگر انتخاب خوبی باشد، بازی میکنم. معتقدم کـه سریال ماندگار اسـت و ۹۰ درصد مردم تلویزیون را تماشا می کنند. بنابر این باید در انتخاب‌ها دقت کرد وگرنه می مانی و درجا می زنی.
 

ندا عقیقی می گوید شبکه های اجتماعی هم جنبه مثبت دارد و هم منفی :راستش اصلا نمی دانم. چرا کـه اینستاگرام بـه فضایی تبدیل شده اسـت کـه کارگردان‌ها و تهیه‌ کننده از آنجا بازیگر انتخاب میکنند. شاید یکی از دلایلی کـه بازیگران در صفحه‌های شخصی شان از زوایای مختلف صورتشان عکس می گذراند و پست‌های زیادی از بازی‌های شان میگذارند، همین اسـت. این جنبه مثبت حضور بازیگران در اینستاگرام اسـت.

 

 

جنبه منفی هم این اسـت کـه مـن فکر می کنم کـه شاید بـه نوعی خودنمایی اسـت. بعنوان مثال اعتراف می کنم کـه دوست دارم عکس بگذارم و مردم تعریف کنند. با این حال همیشه از خدا می خواهم اگر در راه رسیدن بـه هدفم بازیگری موفق و مطرح شوم، کاری نکنم کـه سلبریتی مجازی باشم.
الگوی ندا عقیقی
هدیه تهرانی بـه نوعی دراین مورد الگوی مـن اسـت. او کمتر گفتگو می کند ودر فضای مجازی حضور دارد. در حالیکه ستاره سینمای مـا بوده و هنوز هم هست. افراد بسیار دیگری کـه در فضای مجازی حضور دارند اما درگیر آن نیستند. کتمان نمی کنم کـه فضای مجازی بخشی از کار مـا را پوشش میدهد و باید باشد. بنابر این تلاش میکنم تعادل را حفظ کنم.

 

 

ندا عقیقی
هم بازی شدن با بازیگران معروف


ویشکا آسایش او را به علی صلاحی و بهروز شعیبی معرفی کرد. او جلوی دوربین آقای برازنده به کارگردانی بهروز شعیبی ایفای نقش کرده است. این نخستین پروژه ای بود که او با بازیگران خوب و معروفی مانند مهنساز افشار، سارا بهرامی و امین حیایی همبازی شد.

او در فیلم دارکوب حضور کوچکی داشت ولی معتقد است که همین حضور کوچک هم برایش بسیار ازشمند بوده است.

در ماه رمضان ۹۸ هم در سریال برادر جان بازی کرد که این سریال هم تجربه خوبی برای او به حساب می آید.
سریال زمین گرم تجربه دیگری برای ندا عقیقی است و به نظر می رسد او  با تلویزیون رابطه خوبی دارد و در این مدیوم کارکردن را بسیار دوست دارد.

ندا عقیقی در سریال زمین گرم در نقش سوسن خواهر اصلان با بازی علیرضا آرا بازی کرده است.
 


برگرفته از سایت قطره

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.