2024/04/15
۱۴۰۳ دوشنبه ۲۷ فروردين
ریحانه پارسا همچنان در غم جدایی از همسرش

ریحانه پارسا همچنان در غم جدایی از همسرش

ریحانه پارسا که به تازگی از همسرش جدا شده است با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش برای چندمین بار به رنج بعد از جدایی اشاره کرد.

جامعه پویا -ریحانه پارسا که چندی قبل خبرجدایی از شوهرش مهدی کوشکی را تلویحا تایید کرد ،همچنان درگیر این جدایی است و متن هایی در صفحه اینستاگرامش منتشر می کند که نشان از درگیری او با این جدایی است. 

 

بیشتربخوانید: عکس نوشت ریحانه پارسا به مناسب تولد همسرش ،مهدی کوشکی

ریحانه پارسا

 

بیشتر ببینید: ریحانه پارسا چرا با خانواده اش قهر کرد+فیلم


ریحانه پارسا در آخرین پستی که در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده نوشته است:


تمام سفر های پختگی و بالغ شدن
از یک جدا شدن شروع می شود.
جدا شدن از یک عشق
جدا شدن از یک امنیت
جدا شدن از یک قدرت
جدا شدن از یک وابستگی
جدا شدن از هر آن چیزی که‌
فکر می کنیم بدون آن هیچ خواهیم شد

 

بیشتر ببینید: ریحانه پارسا با انتشار ویدئویی طلاق از همسرش مهدی کوشکی را تایید کرد+فیلم

او چندی قبل در یک پیام ویدئویی از جدایی اش با همسرش گفت و برای مهدی کوشکی آرزوی سلامتی کرد. مهدی کوشکی نیز با لایک کردن پست او نسبت به این ویدئو واکنش نشان داد. آنها یک ماه قبل عکس های دونفره خود را از صفحاتشان پاک کردند و این اتفاق شایعه جدایی شان را تقویت کرد تا اینکه 10 روز قبل ریحانه پارسا رسما جدایی از همسرش را که به نظر می رسید با او بسیار خوشحال است تایید کرد. ریحانه پارسا پیش از این درباره اینکه خودش فرزند طلاق است صحبت کرده بود و از اینکه برای رسیدن به هنرپیشگی مدتی با خانواده اش قهر بود گفته بود

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.