2024/04/16
۱۴۰۳ سه شنبه ۲۸ فروردين
بیوگرافی کامل آزاده سیفی بازیگر نقش نورا در سریال هم سایه

بیوگرافی کامل آزاده سیفی بازیگر نقش نورا در سریال هم سایه

بیوگرافی ازاده سیفی بازیگر نقش نورا در سریال هم سایه را اینجا ببینید

جامعه پویا -آزاده سیفی بازیگر ایرانی است که چند وقتی است در تلویزیون بیشتر او را می بینیم او بازیگر نقش نورا در سریال هم سایه است.

آزاده سیفی متولد شهریور سال 1368 است. او در مشهد به دنیا آمده است و با وجود علاقه ای که به هنر داشت در دانشگاه در رشته تحصیلی عمران درس خواند و مهندس است.

 

سیفی همچنین به زبان انگلیسی مسلط است و هم تدرس می کند و هم کار ترجمه انجام می دهد. او بازیگری را با شرکت در کانون سینماگران جوان آموزش دید و به تدریج وارد این حرفه شد؛ حرفه ای که نشان داده در آن حرف های زیادی برای گفتن دارد.

آزاده سیفی بازیگر نقش نورا در سریال هم سایه

 

اولین نقش آزاده سیفی


اولین تجربه تلویزیونی آزاده سیفی در سال 1393 رقم خورد. در آن سال بهروز شعیبی سریال پرده نشین را برای شبکه یک کارگردانی کرد و سیفی یکی از بازیگران این مجموعه بود که با هنرمندان مطرحی مانند محمود پاک نیت، ویشکا آسایش، فرهاد آئیش، آتیلا پسیانی، هومن برق نورد و ... همکار شد و این همکاری تجارب گرانبها و ارزشمندی برای بانوی جوان داشت.

 

سریال پرده نشین از جمله کارهای موفق شبکه یک بود و اگر یادتان باشد در این مجموعه شاهد بودیم زنی به نام هدی پس از سال‌ها برای دریافت ارثیه پدری می‌آید اما برایش اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی ای رخ می‌دهد.

 

سیفی بعد از پرده نشین به بازیگری ادامه داد و هم در تئاتر کار کرد و هم در چند فیلم کوتاه جلوی دوربین رفت. فیلم امروز جمعه است و جنس ضعیف از جمله کارهای این بازیگر است.

 

سیفی همچنین در سال 1398 در سریال پس از آزادی بازی کرد. این سریال به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر هنوز پخش نشده اما برای شبکه یک ساخته شده است و در آن هنرمندانی مانند خسرو شهراز، رضا داوود نژاد، اندیشه فولادوند، اصغر همت، قاسم زارع، مرتضی اسماعیل کاشی، سام کبودوند، سارا شاهرودیان، حسین باشه آهنگر،‌ رامین سیار دشتی، و … حضور دارند.

نگار در سریال زندگی زیباست


آزاده سیفی در نقش نورا در سریال هم سایه 


سریال هم سایه ملودرامی عاشقانه است که شخصیت اصلی ان را پزشکی به نام حافظ بازی می کند. او پزشک متخصصی و متعهدی است که درگیر یک اتفاق ناخواسته می شود .سریال هم سایه به مشکلات مردم مهاجر افغانستان به ایران می پردازد. 
 

 

دیدگاه‌ها
ناشناس 1400/07/19
سلام نورا بسیار نقش زیباییی ایفا میکند و هم لهجه فوق العاده ....
یونس 1400/07/11
سلام خانم آزاده سیفی با وجود اینکه تازه وارد عرصه بازیگری شده اند اما فوق العاده به ایفای نقش پرداخته اند ایشان آینده درخشانی خواهند داشت در دنیای هنر هفتم البته نمیدانم کار تئاتر انجام داده اند یا نه ولی قطعا اگر نقشی هم بازی ککند موفق خواهند بود .

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.