2024/07/14
۱۴۰۳ يکشنبه ۲۴ تير
خلاصه داستان و بازیگران سریال گیسو

خلاصه داستان و بازیگران سریال گیسو

سریال گیسو دنباله سریال عاشقانه است که سوپراستارهای زیادی در آن بازی می کنند. همه چیز درباره سریال گیسو را اینجا بخوانید

جامعه پویا -سریال گیسو سریالی عاشقانه است که در واقع داستان آن ادامه سریال عاشقانه است که منوچهر هادی آن را ساخته است. 
سریال گیسو سریالی پرستاره و عاشقانه است که دو شخصیت اصلی ان را محمدرضا گلزار و ساره بیات بازی می کنند. این دو نقش اصلی سریال عاشقانه را هم بازی می کردند. 

ساره بیات در سریال گیسو

بیشتر ببینید: ویدئویی دیدنی و جذاب از پشت صحنه سریال گیسو


خلاصه داستان سریال گیسو


داستان سریال عاشقانه روایتگر چند خانواده با قصه‌ها و مشکلات‌شان است که هر شخصیت قصه و گذشته مخصوص به خودش را دارد...
زنی به نام گیسو برازنده (مهناز افشار) وارد زندگی چند زوج جوان می‌شود تا آرامش ظاهری زندگی آنان به آشوب کشیده شود و در ادامه گم شدن سگ پگاه (پاپت) در سفر شمال، مشکلاتی میان دو زوج جوان به نام‌های سهیل (محمدرضا گلزار) و پگاه (ساره بیات) ایجاد می‌کند.
هرچند مهناز افشار دیگر در سریال گیسو حضور ندارد اما نام این سریال برگرفته از شخصیتی است که او بازی کرده است. در واقع اگر مهناز افشار حضور داشت حالا بازیگر اصلی این سریال می شد. در سریال گیسو مشخص می شود گیسو زنده است و نمرده و چالش میان خانواده هایی که با گیسو در ارتباط بودند آغاز می شود. به نظر می رسد نقش گیسو را در این سریال هانیه توسلی بازی می کند. سهیل و پگاه از هم جدا می شوند و درگیری ها آغاز می شود. 

سریال گیسو


سریال گیسو چند قسمت است


گفته می شود این سریال در 18 قسمت تهیه شده است هر هفته چهارشنبه منتشر می شود. 

بیشتر ببینید: سکانس‌های جذاب از سریال عاشقانه گیسو؛رقابت عشقی برای تصاحب سهیل


بازیگران سریال گیسو


محمدرضا گلزار، ساره بیات ، هانیه توسلی ، حسین یاری ، هومن سیدی ، سارا رسول زاده ، سانیا سالاری ، مسعود شایگان و بهاره رهنما  از جمله بازیگران این سریال هستند


 

 

دیدگاه‌ها
حديثه خليلي 1400/04/27
گيسو عالييي است آقاي منوچهر هادي شما فقط در سريال دل اشتباه كرديد. و اگر نه گيسو. و رحمان ١٤٠٠ هم عالييي است

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.